Wystawa Weroniki Wzorek

Udostępnij ten wpis

15 czerwca podczas apelu z uczniami została otwarta w galerii szkolnej wystawa dzieł Weroniki Wzorek, uczennicy klasy 1c. Zobaczyć możemy jej całoroczny wysiłek, umiejętności i czas spędzony nad stworzeniem tych prac. Jako jej przyjaciółka cieszę się, że miałam okazję być przy tym, jak niektóre z dzieł były tworzone przez Weronikę, jak starannie oraz cierpliwie na papierze odwzorowała to, co widzi przed sobą. Mogłam również służyć jej jako modelka, którą można zobaczyć na jednej z prac. Osobiście bardzo podoba mi się sposób w jaki rysuje, przykuwa dużą uwagę do każdej linii, dba o proporcje, które są przecież istotne dla dobrego odzwierciedlenia rzeczywistego obrazu na papier.

uczennica kl. 1c, Julia Ostrowska

 
Bez kategorii

Z lekkim opóźnieniem czyli Auschwitz 2024

Od 17 maja (czyli dnia, kiedy odwiedziliśmy Auschwitz- Birkenau) do dnia dzisiejszego minęło już trochę czasu, a ja ciągle odkładałem napisanie tego krótkiego tekstu. Dlaczego?

Skip to content