Wystawa Weroniki Wzorek

Udostępnij ten wpis

15 czerwca podczas apelu z uczniami została otwarta w galerii szkolnej wystawa dzieł Weroniki Wzorek, uczennicy klasy 1c. Zobaczyć możemy jej całoroczny wysiłek, umiejętności i czas spędzony nad stworzeniem tych prac. Jako jej przyjaciółka cieszę się, że miałam okazję być przy tym, jak niektóre z dzieł były tworzone przez Weronikę, jak starannie oraz cierpliwie na papierze odwzorowała to, co widzi przed sobą. Mogłam również służyć jej jako modelka, którą można zobaczyć na jednej z prac. Osobiście bardzo podoba mi się sposób w jaki rysuje, przykuwa dużą uwagę do każdej linii, dba o proporcje, które są przecież istotne dla dobrego odzwierciedlenia rzeczywistego obrazu na papier.

uczennica kl. 1c, Julia Ostrowska

 
Bez kategorii

EGZAMIN KOŃCOWY OPW

W dniu 29 lutego 2024 r. odbył się w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą egzamin końcowy Oddziału Przygotowania Wojskowego dla IV klasy uczestniczącej w programie

Bez kategorii

Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W Zespole Szkół w Solcu nad Wisła w dniu 28.02.2023 r w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się eliminacji III

Skip to content