Wystawa Weroniki Wzorek

Udostępnij ten wpis

15 czerwca podczas apelu z uczniami została otwarta w galerii szkolnej wystawa dzieł Weroniki Wzorek, uczennicy klasy 1c. Zobaczyć możemy jej całoroczny wysiłek, umiejętności i czas spędzony nad stworzeniem tych prac. Jako jej przyjaciółka cieszę się, że miałam okazję być przy tym, jak niektóre z dzieł były tworzone przez Weronikę, jak starannie oraz cierpliwie na papierze odwzorowała to, co widzi przed sobą. Mogłam również służyć jej jako modelka, którą można zobaczyć na jednej z prac. Osobiście bardzo podoba mi się sposób w jaki rysuje, przykuwa dużą uwagę do każdej linii, dba o proporcje, które są przecież istotne dla dobrego odzwierciedlenia rzeczywistego obrazu na papier.

uczennica kl. 1c, Julia Ostrowska

 
Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content