Modernizacja strzelnicy przy Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą

Udostępnij ten wpis

Po wielu latach starań nasza placówka doczekała się profesjonalnej, bezpiecznej strzelnicy. Powstała ona na bazie istniejącej w przeszłości szkolnej strzelnicy, z której nie można było korzystać ponieważ nie spełniała ona obowiązujących obecnie norm bezpieczeństwa i nie posiadała parametrów określonych w odpowiednich przepisach. Realizacja tej inwestycji stała się możliwa dzięki dotacji z budżetu państwa przyznanej na projekt pod nazwą „Modernizacja strzelnicy przy Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą” w kwocie 339 658,00 zł. Wkład własny wyniósł 84 917,00 zł.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Staroście Sławomirowi Śmieciuchowi, Zarządowi i pracownikom Starostwa Powiatowego w Lipsku, którzy dołożyli starań, aby realizacja projektu stała się możliwa. To dzięki ich zaangażowaniu Wojewoda Mazowiecki Pan Konstanty Radziwiłł przyznał w/w dotację i można było zrealizować tę bardzo dla nas ważną inwestycję. Wszystkim zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia pragniemy gorąco podziękować w imieniu całej społeczności szkolnej Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą.

Dyrektor Marcin Węgłowski

Bez kategorii

Nominacja uczniów klas – policyjnej i wojskowej

19 kwietnia 2024 roku odbyła się w naszej szkole piękna i doniosła uroczystość Nominacja uczniów klas mundurowych kończących szkołę. To wydarzenie należy obok ślubowania do

Skip to content