Modernizacja strzelnicy przy Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Po wielu latach starań nasza placówka doczekała się profesjonalnej, bezpiecznej strzelnicy. Powstała ona na bazie istniejącej w przeszłości szkolnej strzelnicy, z której nie można było korzystać ponieważ nie spełniała ona obowiązujących obecnie norm bezpieczeństwa i nie posiadała parametrów określonych w odpowiednich przepisach. Realizacja tej inwestycji stała się możliwa dzięki dotacji z budżetu państwa przyznanej na projekt pod nazwą „Modernizacja strzelnicy przy Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą” w kwocie 339 658,00 zł. Wkład własny wyniósł 84 917,00 zł.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Staroście Sławomirowi Śmieciuchowi, Zarządowi i pracownikom Starostwa Powiatowego w Lipsku, którzy dołożyli starań, aby realizacja projektu stała się możliwa. To dzięki ich zaangażowaniu Wojewoda Mazowiecki Pan Konstanty Radziwiłł przyznał w/w dotację i można było zrealizować tę bardzo dla nas ważną inwestycję. Wszystkim zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia pragniemy gorąco podziękować w imieniu całej społeczności szkolnej Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą.

Dyrektor Marcin Węgłowski

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content