Udział w pikniku z okazji „Gminnego Dnia Dziecka ze Służbami Mundurowymi”

Udostępnij ten wpis

W dniu 6.06.br. uczniowie klas OPW ZS w Solcu n/W wraz ze Strzelcami przygotowali stoisko i uczestniczyli na pikniku z okazji „Gminnego Dnia Dziecka ze Służbami Mundurowymi”. Po za stoiskami przygotowanymi przez różne służby, były przeprowadzone gry i zabawy dla dzieci w których uczestniczyli nasi uczniowie wraz z opiekunem.
Bez kategorii

IV Dzień Kadeta – Piknik profilaktyczny

,,Sprawni, celni, gotowi do służby. Droga do munduru zaczyna się właśnie tutaj” – pod takim hasłem odbył się 9 czerwca w Zespole Szkół w Solcu