Dzień Edukacji Narodowej

Udostępnij ten wpis

Praca z młodymi ludźmi to dla pedagoga nie tylko ogromne wyzwanie i odpowiedzialność, ale również satysfakcja z wykonywanego zawodu. O istotnej roli nauczyciela w życiu młodego pokolenia przypomina październikowe święto, które należy do przyjemniejszych dni w roku szkolnym. Rokrocznie uczniowie mają okazję podziękować swoim wychowawcom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji za przekazaną wiedzę i trud wychowania.

O tej szczególnej dacie pamiętali  również nasi licealiści, którzy 17 października  pod kierunkiem opiekunów samorządu uczniowskiego – pani Agnieszki Grędy i pana Tomasza Szczerby przygotowali uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas części artystycznej młodzież do łez rozbawiła zebraną w sali widownię, ukazując w ,,krzywym zwierciadle” sceny z życia  ucznia i studenta. Słowa wdzięczności wyśpiewały uzdolnione muzycznie dziewczęta,uprzyjemniając tym samym  uroczystość pięknym repertuarem muzyczny. Podczas części oficjalnej przewodnicząca samorządu uczniowskiego – Marta Wójcik bardzo ciepło podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły  za cierpliwość, okazaną życzliwość i umiejętne wskazanie właściwej drogi młodym ludziom. Dopełnieniem życzeń były piękne kwiaty złożone przez uczennicę na ręce Dyrektora pana Marcina Węgłowskiego.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

życzymy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły wytrwałości w dążeniu do realizacji wytyczonych celów i satysfakcji z wykonywanego zawodu.

Bez kategorii

EGZAMIN KOŃCOWY OPW

W dniu 29 lutego 2024 r. odbył się w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą egzamin końcowy Oddziału Przygotowania Wojskowego dla IV klasy uczestniczącej w programie

Bez kategorii

Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W Zespole Szkół w Solcu nad Wisła w dniu 28.02.2023 r w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się eliminacji III

Skip to content