Dzień Edukacji Narodowej

Udostępnij ten wpis

Praca z młodymi ludźmi to dla pedagoga nie tylko ogromne wyzwanie i odpowiedzialność, ale również satysfakcja z wykonywanego zawodu. O istotnej roli nauczyciela w życiu młodego pokolenia przypomina październikowe święto, które należy do przyjemniejszych dni w roku szkolnym. Rokrocznie uczniowie mają okazję podziękować swoim wychowawcom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji za przekazaną wiedzę i trud wychowania.

O tej szczególnej dacie pamiętali  również nasi licealiści, którzy 17 października  pod kierunkiem opiekunów samorządu uczniowskiego – pani Agnieszki Grędy i pana Tomasza Szczerby przygotowali uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas części artystycznej młodzież do łez rozbawiła zebraną w sali widownię, ukazując w ,,krzywym zwierciadle” sceny z życia  ucznia i studenta. Słowa wdzięczności wyśpiewały uzdolnione muzycznie dziewczęta,uprzyjemniając tym samym  uroczystość pięknym repertuarem muzyczny. Podczas części oficjalnej przewodnicząca samorządu uczniowskiego – Marta Wójcik bardzo ciepło podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły  za cierpliwość, okazaną życzliwość i umiejętne wskazanie właściwej drogi młodym ludziom. Dopełnieniem życzeń były piękne kwiaty złożone przez uczennicę na ręce Dyrektora pana Marcina Węgłowskiego.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

życzymy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły wytrwałości w dążeniu do realizacji wytyczonych celów i satysfakcji z wykonywanego zawodu.

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content