Klasa Ia w Komendzie Powiatowej Policji i Komendzie Powiatowej Państwowej Straży w Lipsku

Udostępnij ten wpis

Dnia 2.04 klasa IA w dobrych humorach o godzinie 8:50 wyruszyła do Komendy Powiatowej Policji oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lipsku. Pierwszym punktem zwiedzania była Komenda Policji, na której młodzież dowiedziała się jak wygląda codzienne umundurowanie policjanta, jak wyglądają cele oraz ilość progu punktowego do policji. Mieliśmy okazje zostawić odciski palców, które dziewczęta otrzymały na pamiątkę. Policjanci pozwolili także ubrać się w sprzęt potrzebny podczas zabezpieczania meczu. Uczniowie zobaczyli również pojazdy, którymi poruszają się policjanci. Następnie w pogodnym nastroju udaliśmy się do jednostki Straży Pożarnej. Młodzież miała możliwość zobaczyć wyposażenie wozu strażackiego. Strażacy udostępnili również wąż, dzięki któremu młodzież mogła zobaczyć jak wygląda wykonywanie  zadań strażaka podczas gaszenia pożaru oraz pozwolili oni doszkolić się w temacie pierwszej pomocy.

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content