Klasa Ia w Komendzie Powiatowej Policji i Komendzie Powiatowej Państwowej Straży w Lipsku

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Dnia 2.04 klasa IA w dobrych humorach o godzinie 8:50 wyruszyła do Komendy Powiatowej Policji oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lipsku. Pierwszym punktem zwiedzania była Komenda Policji, na której młodzież dowiedziała się jak wygląda codzienne umundurowanie policjanta, jak wyglądają cele oraz ilość progu punktowego do policji. Mieliśmy okazje zostawić odciski palców, które dziewczęta otrzymały na pamiątkę. Policjanci pozwolili także ubrać się w sprzęt potrzebny podczas zabezpieczania meczu. Uczniowie zobaczyli również pojazdy, którymi poruszają się policjanci. Następnie w pogodnym nastroju udaliśmy się do jednostki Straży Pożarnej. Młodzież miała możliwość zobaczyć wyposażenie wozu strażackiego. Strażacy udostępnili również wąż, dzięki któremu młodzież mogła zobaczyć jak wygląda wykonywanie  zadań strażaka podczas gaszenia pożaru oraz pozwolili oni doszkolić się w temacie pierwszej pomocy.

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content