Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjetych

Udostępnij ten wpis

Lista kandydatów przyjętych do klas licealnych w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą na rok szkolny 2022/2023

27.07.2022r.

Lista alfabetyczna

1.AdamczykBartosz

2.AdamskaJagoda

3.Banasik Jakub

4.Barańska Oliwia

5.Bernat Kacper

6.Bielińska Roksana

7.Błaszczyk Bartosz

8.Bownik Paweł

9.Chmiel Julia

10.Chmiel Kacper

11.Ciepielewska Julia

12.Ciosek Zuzanna

13.Czapla Seweryn

14.Dacka Amelia

15.Dacka Ernest

16.Długosz Adrian

17.Dusza Jakub

18.Figura Paulina

19.Flasiński Dawid

20.Frączek Błażej

21.Gajowiak Marcin

22.Gąsior  Sandra

23.Gąska Anna

24.Grudniewska Hanna

25.Jarosz Damian

26.Jasik Karolina

27.Kaczmarek  Wiktor

28.Karaś Emilia

29.Kocoń Julia

30.Koman Weronika

31.Kowalik Karol

32.Kowalski Igor

33.Kozakiewicz Klaudia

34.Kręgiel Maria

35.Król Martyna

36.Kucińska Kinga

37.Kuropieska Małgorzata

38.Lasota Adrian

39.Lewandowski Kacper

40.Lichota Nikodem

41.Lichota Tatiana

42.Linart Bartłomiej

43.Łojek Bartłomiej

44.Łyczkowski Jakub

45.Maciąg Gabriela

46.Majcher Karina

47.Marchewka Sylwia

48.Mgłosiek Kacper

49.Mikulski Paweł

50.Mróz Nikola

51.Mularski Jan

52.Niezabitowska Natalia

53.Orłowska Joanna

54.Ostrowska Julia

55.Padewska Aleksandra

56.Pałka Bartosz

57.Pastuszka Oliwier

58.Pluta Dominika

59.Poziomek Bartłomiej

60.Ptak Julia

61.Puzon Eryk

62.Rejniak Dominik

63.Rokosz Natalia

64.Rolka Miłosz

65.Rozmus Natalia

66.Ryś Zuzanna

67.Rzedzicki Mateusz

68.Serafin Patrycja

69.Siwiec Katarzyna

70.Smaga Dawid

71.Sosnowska Aleksandra

72.Spyt Karol

73.Stańska Julia

74.Strawa Piotr

75.Strzelecki Jakub

76.Surdacki Dominik

77.Szewczyk Aleksandra

78.Szymona Jakub

79.Świątkowska Wiktoria

80.Wąsik Wiktoria

81.Welc Nina

82.Węgrzyn Anna

83.Włoskowicz Nikola

84.Wojewoda Liliana

85.Wołowiec Igor

86.Wrzosek Filip

87.Wzorek Weronika

88.Zydorczyk Zofia

Lista kandydatów nieprzyjętych do klas licealnych w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą na rok szkolny 2022/2023

1.Bargieł Jagoda

2.Feja Oliwia

3.Gajewska Nadia

4.Kaczmarska Joanna

5.Kąkol Damian

6.Kowalczyk Aleksandra

7.Matejek Zuzanna

8.Marszałek Magdalena

9.Misalska Nikola

10.Moras Aleksandra

11.Mróz Natalia

12.Narożnik Katarzyna

13.Pietrzyk Emil

14.Rutkowski Kacper

15.Samsel Natalia

16.Siebyła Amelia

17.Szewczyk Alan

18.Urbanek Maria

19.Wójcicka Paulina

20.Chmielewska Julia

 

Bez kategorii

EGZAMIN KOŃCOWY OPW

W dniu 29 lutego 2024 r. odbył się w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą egzamin końcowy Oddziału Przygotowania Wojskowego dla IV klasy uczestniczącej w programie

Bez kategorii

Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W Zespole Szkół w Solcu nad Wisła w dniu 28.02.2023 r w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się eliminacji III

Skip to content