Lista kandydatów zakwalifikowanych do Internatu

Udostępnij ten wpis

Lista kandydatów zakwalifikowanych do Internatu Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą na rok szkolny 2022/2023

Klasy I

  1. Adamczyk Bartosz
  2. Banasik Jakub
  3. Bielińska Roksana
  4. Bownik Paweł
  5. Chmiel Julia
  6. Chmiel Kacper
  7. Chmielewska Julia
  8. Czapla Seweryn
  9. Dacka Ernest
  10. Dacka Amelia
  11. Długosz Adrian
  12. Figura Paulina
  13. Frączek Błażej
  14. Gąsior Sandra
  15. Gąska Anna
  16. Jasik Karolina
  17. Kocoń Julia
  18. Koman Weronika
  19. Kowalski Igor
  20. Kozakiewicz Klaudia
  21. Król Martyna
  22. Kucińska Kinga
  23. Kuropieska Małgorzata
  24. Lasota Adrian
  25. Linart Bartłomiej
  26. Lewandowski Kacper
  27. Łojek Bartłomiej
  28. Maciąg Gabriela
  29. Marchewka Sylwia
  30. Mikulski Paweł
  31. Mróz Nikola
  32. Mularski Jan
  33. Niezabitowska Natali
  34. Orłowska Joanna
  35. Padewska Aleksandra
  36. Pluta Dominika
  37. Piwońska Maja
  38. Puzon Eryk
  39. Rejniak Dominik
  40. Rokosz Natalia
  41. Rozmus Natalia
  42. Siwiec Katarzyna
  43. Sosnowska Aleksandra
  44. Stańska Julia
  45. Strawa Piotr
  46. Strzelecki Jakub
  47. Surdacki Dominik
  48. Szewczyk Aleksandra
  49. Świątkowska Wiktoria
  50. Wąsik Wiktoria
  51. Węlc Nina
  52. Węgrzyn Anna
  53. Włoskowicz Nikola
  54. Wojewoda Liliana
  55. Wołowiec Igor
  56. Wrzosek Filip
  57. Zydorczyk Zofia

 Klasy II, III,IV

  1. Adamczyk Andżelika
  2. Anikiel Wiola
  3. Bębenek Oliwia
  4. Bochenek Maja
  5. Brożek Bartosz
  6. Chyl Bartosz
  7. Czapczyński Jarosław
  8. Czech Kacper
  9. Czernikier Patrycja
  10. Czerwiec Igor
  11. Dobrzyńska Dominika
  12. Dudek Jakub
  13. Figuła Wiktoria
  14. Gajek Dominika
  15. Gajos Roksana
  16. Gazda Kinga
  17. Gąska Natalia
  18. Gąska Sebastian
  19. Gieraj Kamil
  20. Goliat Katarzyna
  21. Grudniewska Zuzanna
  22. Jakubczak Magdalena
  23. Janoszczyk Damian
  24. Jarosz Weronika
  25. Jarska Amelia
  26. Jezierski Patryk
  27. Kamińska Wiktoria
  28. Kołacz Wiktoria
  29. Krakowiak Kacper
  30. Kroczak Gabriela
  31. Kupidura Wiktor
  32. Kurys Wiktor
  33. Łaska Wioleta
  34. Madej Oliwia
  35. Majcher Kornelia
  36. Majcher Paulina
  37. Mandera Anna
  38. Masiak Klaudia
  39. Mierzwa Wiktoria
  40. Miller Mateusz
  41. Momola Wiktoria
  42. Mordak Paula
  43. Mrozińska Weronika
  44. Mróz Jakub
  45. Nater Kaja
  46. Pastuszka Julia
  47. Pawelec Oliwia
  48. Piątek Wiktoria
  49. Pluta Weronika
  50. Puchniarz Amelia
  51. Puchniarz Emilia
  52. Puzon Gabriela
  53. Pyda Katarzyna
  54. Sarnecki Jakub
  55. Sawczuk Diana
  56. Shmit Oleksandra
  57. Siedlarz Karolina
  58. Siewielec Martyna
  59. Skrok Wiktoria
  60. Skrzek Aleksy
  61. Sołsa Wiktor
  62. Spadło Filip
  63. Stański Jakub
  64. Stateczna Wiktoria
  65. Superson Kinga
  66. Szymczak Zuzanna
  67. Szymczyk Anna
  68. Tyluś Dawid
  69. Wach Julia
  70. Wiśniewska Klaudia
  71. Wiśniewska Weronika
  72. Wit Maria
  73. Witczak Tomasz
  74. Wójcik Mateusz
  75. Wójcik Patrycja
Bez kategorii

EGZAMIN KOŃCOWY OPW

W dniu 29 lutego 2024 r. odbył się w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą egzamin końcowy Oddziału Przygotowania Wojskowego dla IV klasy uczestniczącej w programie

Bez kategorii

Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W Zespole Szkół w Solcu nad Wisła w dniu 28.02.2023 r w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się eliminacji III

Skip to content