Nasi uczniowie oddali krew…

Udostępnij ten wpis

W dniu 28 września w naszej szkole po raz  pierwszy w tym roku szkolnym odbyła się zbiórka krwi. Akcję honorowego oddawania krwi przeprowadziła ekipa z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ Terenowa Stacja w Lublinie. Uczniowie naszego liceum bardzo chętnie oddali krew, niosąc pomoc tym, którzy potrzebują tego najcenniejszego leku. Dowodem tego jest fakt, że zebrano ponad 7 litrów krwi. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ten cenny dar.

Następna zbiórka krwi odbędzie się 28 listopada 2017 roku w budynku naszego liceum, na którą  już teraz bardzo serdecznie zapraszamy.

Aneta Cieślak

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content