Nasi uczniowie oddali krew…

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

W dniu 28 września w naszej szkole po raz  pierwszy w tym roku szkolnym odbyła się zbiórka krwi. Akcję honorowego oddawania krwi przeprowadziła ekipa z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ Terenowa Stacja w Lublinie. Uczniowie naszego liceum bardzo chętnie oddali krew, niosąc pomoc tym, którzy potrzebują tego najcenniejszego leku. Dowodem tego jest fakt, że zebrano ponad 7 litrów krwi. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ten cenny dar.

Następna zbiórka krwi odbędzie się 28 listopada 2017 roku w budynku naszego liceum, na którą  już teraz bardzo serdecznie zapraszamy.

Aneta Cieślak

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content