Nasi uczniowie oddali krew…

Udostępnij ten wpis

W dniu 28 września w naszej szkole po raz  pierwszy w tym roku szkolnym odbyła się zbiórka krwi. Akcję honorowego oddawania krwi przeprowadziła ekipa z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ Terenowa Stacja w Lublinie. Uczniowie naszego liceum bardzo chętnie oddali krew, niosąc pomoc tym, którzy potrzebują tego najcenniejszego leku. Dowodem tego jest fakt, że zebrano ponad 7 litrów krwi. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ten cenny dar.

Następna zbiórka krwi odbędzie się 28 listopada 2017 roku w budynku naszego liceum, na którą  już teraz bardzo serdecznie zapraszamy.

Aneta Cieślak

Bez kategorii

Nominacja uczniów klas – policyjnej i wojskowej

19 kwietnia 2024 roku odbyła się w naszej szkole piękna i doniosła uroczystość Nominacja uczniów klas mundurowych kończących szkołę. To wydarzenie należy obok ślubowania do

Skip to content