Ogień Niepodległości

Udostępnij ten wpis

Powiat Lipski, w dniu 7 listopada w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą na uroczystym apelu odebrano Ogień Niepodległości, który przekazała przybyła z Kostiuchnówki „Sztafeta Rowerowa” po przejechaniu prawie 400 km harcerzy Hufca ZHP Zgierz. Znicz zapłonął przy tablicy upamiętniającej posadzenie równo rok temu Dębu Niepodległości, którego sadzonka została wychodowana z nasion dębu Bartek i przekazana przez Lasy Państwowe. W imieniu całej społeczności szkolnej i stowarzyszeń działających na terenie szkoły dyrektor Marcin Węgłowski wręczył wyróżnienie, które odebrał Michał Urbaniak komendant sztafety. Delegacja młodzieży szkolnej i stowarzyszeń przekazała okolicznościowe foldery promocyjne.

Tomasz Krzyczkowski

 
Bez kategorii

IV Dzień Kadeta – Piknik profilaktyczny

,,Sprawni, celni, gotowi do służby. Droga do munduru zaczyna się właśnie tutaj” – pod takim hasłem odbył się 9 czerwca w Zespole Szkół w Solcu