“STO DRZEW NA STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

12 grudnia grupa naszych uczniów uczestniczyła w niecodziennym, oryginalnym i ważnym wydarzeniu patriotycznym i…ekologicznym zarazem. Wszystko miało miejsce w Woli Pawłowskiej gdzie miejscowa społeczność postanowiła uczcić stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości akcją sadzenia drzew, której nadano nazwę “Sto drzew na stulecie odzyskania niepodległości”. Będzie to trwały pomnik tych doniosłych wydarzeń- gratulujemy pomysłu!!!

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content