VICTORIA Solec – na podium! III miejsce w Lidze Ostrowieckiej

Udostępnij ten wpis

Wielkim sukcesem dla naszej drużyny siatkarek VICTORIA Solec zakończyły się zmagania w Powiatowej Lidze Szkół Ponadgimnazjalnych w Ostrowcu Św. Finał odbył się 19 marca i rozgrywany był na halach sportowych: przy III LO im. W. Broniewskiego, IV LO im. Norwida, I LO im. S. Staszica oraz ZSE nr 1. Nasza drużyna jest zapraszana do tych zawodów już od trzech lat. Cieszymy się, że organizatorzy pamiętają i co roku VICTORIA Solec bierze udział w sportowych zmaganiach. W tym roku występ zespołu zakończył się miejscem na podium.
Wszystkie mecze w Lidze rozgrywane są wg harmonogramu ustalonego wcześniej przez koordynatora Szkolnego Związku Sportowego. Trener VICTORII, Grzegorz Bochenek podporządkowuje cały cykl treningowy drużyny właśnie pod te rozgrywki. Chodzi o to, aby zawodniczki były w szczytowej formie i mogły konkurować z bardzo dobrze przygotowanymi przeciwniczkami. Okazało się, że założenie takie przyniosło oczekiwany sukces. Nasze siatkarki stanęły na podium, zdobywając III miejsce. Bardzo cieszy fakt, że co roku  zespół podnosi swoje umiejętności i zajmuje coraz wyższe miejsca w Lidze Ostrowieckiej.
W skład zwycięskiej drużyny weszły: Małgorzata Mazur, Wioleta Pietras, Paulina Czeczot, Małgorzata Ćwiek, Karina Mikita, Iwona Gozdur, Aleksandra Kowalska, Weronika Chmielnicka, Agata Bargieł, Paulina Burdyn, Gabriela Tupaj, Katarzyna Babska a także Wiktoria Krupa, Aleksandra Mazurkiewicz Paulina Grzeszczak z PG Pawłowice.
Zakończenie zmagań odbyło się w IV LO im. Norwida i miało bardzo uroczystą oprawę. Wzięli w nim udział m.in. naczelnik wydziału edukacji Powiatu ostrowieckiego oraz  trener KSZO Ostrowiec D. Parkitny. Nagrody zwycięskim drużynom wręczył dyrektor IV liceum, jednocześnie gratulując wysokiego poziomu spotkań oraz sportowego ducha. Naszej drużynie gratulujemy i oczekujemy dalszych sukcesów.

Katarzyna Sas

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content