MŁODZIEŻ Z ZSP W SOLCU NAD WISŁĄ NA XVIII OGÓLNOPOLSKIE TARGACH PRACY W KIELCACH

Udostępnij ten wpis

17 marca 2015 roku dziewiętnastu najlepszych uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Solcu nad Wisłą, po raz kolejny, uczestniczyło w wyjeździe zorganizowanym w ramach projektu ,,Staż – klucz do rynku pracy”. Tym razem mogliśmy zapoznać się z ofertą zatrudnienia przedstawioną w czasie XVIII Ogólnopolskich Targów Pracy w Kielcach. Uczestnicząc w tej wycieczce edukacyjnej, wzięliśmy udział w licznych spotkaniach informacyjnych, a także w prezentacjach promujących pracę za granicą. Największym zainteresowaniem uczniów z naszego liceum cieszyły się stoiska oferujące zatrudnienie studentom. Pomimo że byliśmy najmłodszymi uczestnikami Targów, to jesteśmy zadowoleni z możliwości zapoznania się z tym, co oferuje rynek pracy ludziom poszukującym nowych wyzwań i zatrudnienia. Mamy nadzieję, że zdobyta tu wiedza zostanie dobrze przez nas wykorzystana zarówno w trakcie dalszego kształcenia, jak i w dorosłym życiu.

Agata Bargieł

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content