MŁODZIEŻ Z ZSP W SOLCU NAD WISŁĄ NA XVIII OGÓLNOPOLSKIE TARGACH PRACY W KIELCACH

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

17 marca 2015 roku dziewiętnastu najlepszych uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Solcu nad Wisłą, po raz kolejny, uczestniczyło w wyjeździe zorganizowanym w ramach projektu ,,Staż – klucz do rynku pracy”. Tym razem mogliśmy zapoznać się z ofertą zatrudnienia przedstawioną w czasie XVIII Ogólnopolskich Targów Pracy w Kielcach. Uczestnicząc w tej wycieczce edukacyjnej, wzięliśmy udział w licznych spotkaniach informacyjnych, a także w prezentacjach promujących pracę za granicą. Największym zainteresowaniem uczniów z naszego liceum cieszyły się stoiska oferujące zatrudnienie studentom. Pomimo że byliśmy najmłodszymi uczestnikami Targów, to jesteśmy zadowoleni z możliwości zapoznania się z tym, co oferuje rynek pracy ludziom poszukującym nowych wyzwań i zatrudnienia. Mamy nadzieję, że zdobyta tu wiedza zostanie dobrze przez nas wykorzystana zarówno w trakcie dalszego kształcenia, jak i w dorosłym życiu.

Agata Bargieł

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content