Zakończenie roku szkolnego klas trzecich

Udostępnij ten wpis

26 kwietnia 2019 roku to dzień, w którym uczniowie trzech klas trzecich soleckiej szkoły średniej odebrali świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11.30 i zgromadziła na szkolnej sali nauczycieli, uczniów klas pierwszych i drugich oraz bohaterów dnia – trzecioklasistów. Wszystkim już od rana udzielał  się szczególny nastrój. Spotkanie rozpoczął pan dyrektor Marcin Węgłowski, który pogratulował trzecioklasistom ukończenia szkoły i osiągniętych wyników. W imieniu uczniów klas trzecich głos zabrała Natalia Mędrek,  dziękując pedagogom za trzy lata wspólnej pracy, przekazaną wiedzę oraz okazane serce i wsparcie. Gorące podziękowania i ciepłe słowa skierowane zostały do wychowawców klas maturalnych: p. Wandy Tracz, p. Daniela Machała i p. Andrzeja Kańkowskiego w tym dniu szczególnie wzruszonych.
W imieniu młodszych kolegów trzecioklasistów pożegnała przewodnicząca szkolnego samorządu Laura Plewińska. Wszyscy uczniowie, którzy wykazali się aktywnością i zaangażowaniem w życie szkoły zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami i nagrodami książkowymi. Docenione zostały wysokie osiągnięcia uczniów w nauce oraz sporcie. Dyplomy otrzymali również wszyscy zaangażowani w wymianę międzynarodową młodzieży w ramach programu Comenius oraz młodzież uzdolniona artystycznie, reprezentująca szkołę w różnego rodzaju konkursach. Druga część spotkań w tym dniu odbyła się już w klasach, gdzie po raz ostatni w takim gronie spotkali się uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami.

Wszystkim abiturientom gratulujemy ukończenia szkoły
oraz życzymy wysokich wyników na egzaminach maturalnych
i szczęścia w dorosłym już życiu
Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne

Katarzyna Sas

Bez kategorii

Z lekkim opóźnieniem czyli Auschwitz 2024

Od 17 maja (czyli dnia, kiedy odwiedziliśmy Auschwitz- Birkenau) do dnia dzisiejszego minęło już trochę czasu, a ja ciągle odkładałem napisanie tego krótkiego tekstu. Dlaczego?

Skip to content