Życzenia od Samorządu Uczniowskiego

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Święta Bożego Narodzenia to czas niepowtarzalny, czas dobroci i pojednania. To czas radości, ale też refleksji związanych z mijającym rokiem. Na tegoroczne święta życzę całej społeczności szkolnej przede wszystkim zdrowia i dobroci od ludzi. Niech ten okres będzie czasem miłości, dalekim od trosk i zmartwień, a Nowy 2022 Rok pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Wesołych Świąt życzy
Mateusz Wójcik przewodniczący
Samorządu Uczniowskiego

 

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content