„Być człowiekiem to już bardzo dużo”

Udostępnij ten wpis

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto, które obchodzimy każdego roku w październiku. Uczniowie mają wtedy okazję podziękować swoim wychowawcom i pedagogom za trud, jaki wkładają w przygotowanie ich do dorosłego życia.
O święcie swoich pedagogów pamiętali uczniowie Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą, którzy 17 października pod kierunkiem opiekunek Samorządu Uczniowskiego, pań: Agnieszki Szwagierek i Katarzyny Mikusek przygotowali akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Dzięki wspaniałej grze aktorskiej, którą zaprezentowali uczniowie podczas części artystycznej, wszyscy zebrani zostali wprawieni w dobry humor. Z przymrużeniem oka przedstawione zostały sytuacje, z którymi nauczyciele muszą się zmierzyć podczas przerw w szkole oraz w czasie egzaminów.
W części oficjalnej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Oliwia Pawelec i Jan Guz podziękowali swoim nauczycielom za największy dar, jakim jest wiedza.
Dopełnieniem całości uroczystości były kwiaty, które uczniowie wręczyli nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi, wyrażając tym samym swoją wdzięczność.
Chwile takie jak ta wzruszają, dają poczucie satysfakcji i spełnienia zawodowego.

Agnieszka Szwagierek

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content