„Być człowiekiem to już bardzo dużo”

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto, które obchodzimy każdego roku w październiku. Uczniowie mają wtedy okazję podziękować swoim wychowawcom i pedagogom za trud, jaki wkładają w przygotowanie ich do dorosłego życia.
O święcie swoich pedagogów pamiętali uczniowie Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą, którzy 17 października pod kierunkiem opiekunek Samorządu Uczniowskiego, pań: Agnieszki Szwagierek i Katarzyny Mikusek przygotowali akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Dzięki wspaniałej grze aktorskiej, którą zaprezentowali uczniowie podczas części artystycznej, wszyscy zebrani zostali wprawieni w dobry humor. Z przymrużeniem oka przedstawione zostały sytuacje, z którymi nauczyciele muszą się zmierzyć podczas przerw w szkole oraz w czasie egzaminów.
W części oficjalnej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Oliwia Pawelec i Jan Guz podziękowali swoim nauczycielom za największy dar, jakim jest wiedza.
Dopełnieniem całości uroczystości były kwiaty, które uczniowie wręczyli nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi, wyrażając tym samym swoją wdzięczność.
Chwile takie jak ta wzruszają, dają poczucie satysfakcji i spełnienia zawodowego.

Agnieszka Szwagierek

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content