Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

Udostępnij ten wpis

16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji uczniowie naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Akcja organizowania jest przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zanim przystąpiliśmy do bicia rekordu Sebastian Żądło przeprowadził krótkie szkolenie dotyczące RKO. Serdecznie dziękujemy dyrekcji, nauczycielom i uczniom Publicznej Szkoły Podstawowej w Solcu za wsparcie tak ważnej inicjatywy. Cieszymy się, że byliście z nami tego dnia.

 

 

 

Bez kategorii

Nominacja uczniów klas – policyjnej i wojskowej

19 kwietnia 2024 roku odbyła się w naszej szkole piękna i doniosła uroczystość Nominacja uczniów klas mundurowych kończących szkołę. To wydarzenie należy obok ślubowania do

Skip to content