Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji uczniowie naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Akcja organizowania jest przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zanim przystąpiliśmy do bicia rekordu Sebastian Żądło przeprowadził krótkie szkolenie dotyczące RKO. Serdecznie dziękujemy dyrekcji, nauczycielom i uczniom Publicznej Szkoły Podstawowej w Solcu za wsparcie tak ważnej inicjatywy. Cieszymy się, że byliście z nami tego dnia.

 

 

 

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content