Dwa złote puchary dla naszych uczniów

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

11 marca 2015 roku odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w Siennie. Nasza szkoła wystawiła drużyny w obu tych kategoriach. W zmaganiach zmierzyły się dwa zespoły dziewcząt: ZSP Solec nad Wisłą oraz LO Sienno. Nasze zawodniczki zaprezentowały wysoką formę i bez trudu pokonały przeciwniczki 2:0. W zwycięskiej  drużynie zagrały: A. Kowalska ( kapitan), K. Mikita, I. Gozdur, W. Chmielnicka, P. Czeczot, M. Ćwiek, G. Tupaj, A. Bargieł oraz P. Burdyn.W turnieju zmierzyło się także trzy drużyny chłopców: ZSP Solec, ZSP Lipsko oraz LO Sienno. W pierwszym meczu po zaciętej walce z drużyną z Sienna lepsi okazali się nasi zawodnicy. Z kolei set drugi należał do przeciwników. W trzecim, decydującym secie po zaciętym walce nasi chłopcy okazali się lepsi, wygrywając 2:1. Mecz drugi z drużyną z Lipska okazał  się łatwiejszy i nasz zespół, prezentujący tego dnia wysoką  formę pokonał przeciwników 2:0. Zwycięską drużynę tworzyli: J. Wiśniewski, M. Pakuła, E. Adach, E. Pypeć, K. Kozieł, W. Nowak i K. Błażejczyk.
W trzecim meczu zmierzyły się drużyny z Lipska i Sienna. Drugie miejsce wywalczyło Lipsko, pokonując gospodarzy 2:1.
Podsumowując, z Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w Siennie nasze zespoły przywiozły dwa złote puchary za zdobycie pierwszych miejsc w obu kategoriach. Dumny z osiągnięć swych zawodników był  trener Grzegorz Bochenek.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych wygranych.

Katarzyna Sas

Bez kategorii

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Uwaga! Spotkanie Rodziców z wychowawcami klas 31 marca 2023 r. (piątek) o godzinie 16.00

Bez kategorii

XXIII edycja akcji “Góra Grosza”

Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w akcji “Góra Grosza”. Wrzucając monetę na “Górę Grosza “, przekazujemy środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca,

Skip to content