Dwa złote puchary dla naszych uczniów

Udostępnij ten wpis

11 marca 2015 roku odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w Siennie. Nasza szkoła wystawiła drużyny w obu tych kategoriach. W zmaganiach zmierzyły się dwa zespoły dziewcząt: ZSP Solec nad Wisłą oraz LO Sienno. Nasze zawodniczki zaprezentowały wysoką formę i bez trudu pokonały przeciwniczki 2:0. W zwycięskiej  drużynie zagrały: A. Kowalska ( kapitan), K. Mikita, I. Gozdur, W. Chmielnicka, P. Czeczot, M. Ćwiek, G. Tupaj, A. Bargieł oraz P. Burdyn.W turnieju zmierzyło się także trzy drużyny chłopców: ZSP Solec, ZSP Lipsko oraz LO Sienno. W pierwszym meczu po zaciętej walce z drużyną z Sienna lepsi okazali się nasi zawodnicy. Z kolei set drugi należał do przeciwników. W trzecim, decydującym secie po zaciętym walce nasi chłopcy okazali się lepsi, wygrywając 2:1. Mecz drugi z drużyną z Lipska okazał  się łatwiejszy i nasz zespół, prezentujący tego dnia wysoką  formę pokonał przeciwników 2:0. Zwycięską drużynę tworzyli: J. Wiśniewski, M. Pakuła, E. Adach, E. Pypeć, K. Kozieł, W. Nowak i K. Błażejczyk.
W trzecim meczu zmierzyły się drużyny z Lipska i Sienna. Drugie miejsce wywalczyło Lipsko, pokonując gospodarzy 2:1.
Podsumowując, z Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w Siennie nasze zespoły przywiozły dwa złote puchary za zdobycie pierwszych miejsc w obu kategoriach. Dumny z osiągnięć swych zawodników był  trener Grzegorz Bochenek.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych wygranych.

Katarzyna Sas

Bez kategorii

Nominacja uczniów klas – policyjnej i wojskowej

19 kwietnia 2024 roku odbyła się w naszej szkole piękna i doniosła uroczystość Nominacja uczniów klas mundurowych kończących szkołę. To wydarzenie należy obok ślubowania do

Skip to content