Karnawał to czas zabawy – choinka szkolna 5.02.2015r.

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Na co dzień szkoła to miejsce, w którym króluje duch nauki. Jednak gdy zbliża się karnawał,  nasza młodzież  uczestnicząc w codziennych zajęciach,  z niecierpliwością oczekuje nie tylko zakończenia pierwszego semestru i ferii zimowych, ale także szkolnej zabawy tanecznej, czyli ,,choinki”. Każdy pamięta ją z okresu nauki w szkole podstawowej czy gimnazjum. Ta wspaniała tradycja wspólnej zabawy pozostała w naszej szkole do dziś. Odbywa się ona najczęściej tuż  po balu studniówkowym w przepięknie udekorowanej przez uczniów sali. Jesteśmy dumni, że udało nam się zachować dwie wspaniałe imprezy, które tworzą klimat szkoły a po latach stają się okazją do wspomnień: studniówkę i choinkę. Niewiele szkół pondgimnazjalnych może się tym pochwalić!
“Choinka” szkolna jest imprezą integrującą całą społeczność. Muzyka i taniec tworzą beztroski klimat zabawy tak potrzebny młodym ludziom. ,,Choinka” w naszej szkole jest także wspaniałą okazją do bliskiej współpracy z rodzicami, którzy bardzo chętnie organizują  tę imprezę dla swoich pociech, pilnują porządku i przygotowują poczęstunek. W tym roku również ta zabawa stała się okazją do wspólnego spotkania uczniów, rodziców i nauczycieli. A następne spotkanie w  tanecznych rytmach już za rok …

Katarzyna Sas

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content