DZIEŃ CHŁOPAKA 2018

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Dnia 4.10.2018 roku klasa IIc obchodziła dzień chłopaka w oryginalny sposób. Na lekcji wychowawczej odbyło się rozdawanie prezentów dla męskiej części klasy poprzedzone życzeniami od grona koleżanek. Wspólna zabawa rozpoczęła się od losowania  numerów, którymi były oznaczone różne ubrania, w które musieli przebrać się chłopcy. Aby dostać prezent należało wziąć udział w zabawie, zaprezentować się klasie i odebrać należną nagrodę. Pokaz męskiej mody dostarczył wszystkim wiele śmiechu i radości. Wspaniałym dopełnieniem ”dnia chłopaka” było wspólne wyjście do kina “Za rogiem” na horror pt: “Coś za mną chodzi”. Wspólne spędzanie czasu w gronie koleżanek i kolegów jest zawsze miłe i integrujące.

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content