DZIEŃ CHŁOPAKA 2018

Udostępnij ten wpis

Dnia 4.10.2018 roku klasa IIc obchodziła dzień chłopaka w oryginalny sposób. Na lekcji wychowawczej odbyło się rozdawanie prezentów dla męskiej części klasy poprzedzone życzeniami od grona koleżanek. Wspólna zabawa rozpoczęła się od losowania  numerów, którymi były oznaczone różne ubrania, w które musieli przebrać się chłopcy. Aby dostać prezent należało wziąć udział w zabawie, zaprezentować się klasie i odebrać należną nagrodę. Pokaz męskiej mody dostarczył wszystkim wiele śmiechu i radości. Wspaniałym dopełnieniem ”dnia chłopaka” było wspólne wyjście do kina “Za rogiem” na horror pt: “Coś za mną chodzi”. Wspólne spędzanie czasu w gronie koleżanek i kolegów jest zawsze miłe i integrujące.

Bez kategorii

Z lekkim opóźnieniem czyli Auschwitz 2024

Od 17 maja (czyli dnia, kiedy odwiedziliśmy Auschwitz- Birkenau) do dnia dzisiejszego minęło już trochę czasu, a ja ciągle odkładałem napisanie tego krótkiego tekstu. Dlaczego?

Skip to content