DZIEŃ CHŁOPAKA 2018

Udostępnij ten wpis

Dnia 4.10.2018 roku klasa IIc obchodziła dzień chłopaka w oryginalny sposób. Na lekcji wychowawczej odbyło się rozdawanie prezentów dla męskiej części klasy poprzedzone życzeniami od grona koleżanek. Wspólna zabawa rozpoczęła się od losowania  numerów, którymi były oznaczone różne ubrania, w które musieli przebrać się chłopcy. Aby dostać prezent należało wziąć udział w zabawie, zaprezentować się klasie i odebrać należną nagrodę. Pokaz męskiej mody dostarczył wszystkim wiele śmiechu i radości. Wspaniałym dopełnieniem ”dnia chłopaka” było wspólne wyjście do kina “Za rogiem” na horror pt: “Coś za mną chodzi”. Wspólne spędzanie czasu w gronie koleżanek i kolegów jest zawsze miłe i integrujące.

Bez kategorii

EGZAMIN KOŃCOWY OPW

W dniu 29 lutego 2024 r. odbył się w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą egzamin końcowy Oddziału Przygotowania Wojskowego dla IV klasy uczestniczącej w programie

Bez kategorii

Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W Zespole Szkół w Solcu nad Wisła w dniu 28.02.2023 r w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się eliminacji III

Skip to content