DZIEŃ CHŁOPAKA 2018

Udostępnij ten wpis

Dnia 4.10.2018 roku klasa IIc obchodziła dzień chłopaka w oryginalny sposób. Na lekcji wychowawczej odbyło się rozdawanie prezentów dla męskiej części klasy poprzedzone życzeniami od grona koleżanek. Wspólna zabawa rozpoczęła się od losowania  numerów, którymi były oznaczone różne ubrania, w które musieli przebrać się chłopcy. Aby dostać prezent należało wziąć udział w zabawie, zaprezentować się klasie i odebrać należną nagrodę. Pokaz męskiej mody dostarczył wszystkim wiele śmiechu i radości. Wspaniałym dopełnieniem ”dnia chłopaka” było wspólne wyjście do kina “Za rogiem” na horror pt: “Coś za mną chodzi”. Wspólne spędzanie czasu w gronie koleżanek i kolegów jest zawsze miłe i integrujące.

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content