Dzień Edukacji w naszej szkole

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Co roku nasi uczniowie pamiętają o swoich nauczycielach i w Dniu Edukacji dziękują im za trud przekazywania wiedzy. Tak było i w teraz.10 października z tej okazji odbyła się w szkolnej auli uroczysta akademia przygotowana przez młodzież pod opieką dwóch nauczycielek, opiekunek samorządu uczniowskiego: p. Agnieszki Grędy i p. Agnieszki Chyły.
Uczniowie w gorących słowach podziękowali Dyrekcji szkoły, wychowawcom, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za dar wiedzy, wychowanie i okazywaną im na co dzień życzliwość.
Zabawny program artystyczny w wykonaniu naszej uzdolnionej młodzieży dopełnił całości. Pokaz mody nauczycielskiej i uczniowskiej ,,obowiązującej” od czasów prehistorycznych do współczesnych wywołał lawiny śmiechu wśród zebranych. Uczniowie zadbali o szczegóły charakteryzacji i przedstawione ,,stylizacje” były bardzo pomysłowe. Niektórzy wykazali się niezwykłym talentem aktorskim, wzbudzając podziw widzów. Równie udane okazały się skecze ukazujące w ,,krzywym zwierciadle” życie szkoły.

Z okazji Dnia Edukacji

życzymy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły

wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Katarzyna Sas
Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content