Dzień Edukacji w naszej szkole

Udostępnij ten wpis

Co roku nasi uczniowie pamiętają o swoich nauczycielach i w Dniu Edukacji dziękują im za trud przekazywania wiedzy. Tak było i w teraz.10 października z tej okazji odbyła się w szkolnej auli uroczysta akademia przygotowana przez młodzież pod opieką dwóch nauczycielek, opiekunek samorządu uczniowskiego: p. Agnieszki Grędy i p. Agnieszki Chyły.
Uczniowie w gorących słowach podziękowali Dyrekcji szkoły, wychowawcom, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za dar wiedzy, wychowanie i okazywaną im na co dzień życzliwość.
Zabawny program artystyczny w wykonaniu naszej uzdolnionej młodzieży dopełnił całości. Pokaz mody nauczycielskiej i uczniowskiej ,,obowiązującej” od czasów prehistorycznych do współczesnych wywołał lawiny śmiechu wśród zebranych. Uczniowie zadbali o szczegóły charakteryzacji i przedstawione ,,stylizacje” były bardzo pomysłowe. Niektórzy wykazali się niezwykłym talentem aktorskim, wzbudzając podziw widzów. Równie udane okazały się skecze ukazujące w ,,krzywym zwierciadle” życie szkoły.

Z okazji Dnia Edukacji

życzymy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły

wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Katarzyna Sas
Bez kategorii

Nominacja uczniów klas – policyjnej i wojskowej

19 kwietnia 2024 roku odbyła się w naszej szkole piękna i doniosła uroczystość Nominacja uczniów klas mundurowych kończących szkołę. To wydarzenie należy obok ślubowania do

Skip to content