DZIEŃ KOBIET NA WESOŁO

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Dzień 8 marca – eleganckie stroje, ciepłe słowa, uśmiechy na twarzach. Tak też było w tym dniu, w naszej szkole. Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski ZSP w Solcu nad Wisłą przygotował kabaretowy program artystyczny mający na celu uprzyjemnić wszystkim paniom i dziewczętom ten dzień.
Uroczystość nabrała wyjątkowego, kobiecego charakteru, dzięki wykonanym przez uczennice utworom. Natalia Szlachcińska wyrecytowała piękny wiersz Juliana Tuwima ,,Ewa”, natomiast Aleksandra Góźdź wyśpiewała znaną piosenkę ,,Babę zesłał Bóg”.
W imieniu męskiej części społeczności szkolnej głos zabrali Wiktor Woźniak i Jan Guz, życząc wszystkim paniom i koleżankom dużo uśmiechu, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Najwięcej uśmiechu wywołał jednak występ naszego szkolnego kabaretu w składzie: Wiktoria Ciamaga, Paulina Karcz, Wiktor Woźniak. Zaprezentowane przez licealistów skecze rozbawiły zebranych widzów. Aplauz publiczności wywołał także ostatni punkt programu, którym był występ zespołu ,,Ich Dwóch”. Soliści Kacper Moleśtak i Kacper Bodzak wykonali piosenkę pt. „Kochać kobiety”, porywając do wspólnej zabawy zarówno uczniów,  jak i nauczycieli.
Wszyscy artyści otrzymali gromkie brawa, dostarczając swoim występem wiele radości całej społeczności szkolnej.
Uwieńczeniem przygotowanego przez młodzież występu było wręczenie wszystkim paniom tulipanów – znaku zbliżającej się wiosny.

Z okazji marcowego święta, składamy wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i spełnienia marzeń.

Agnieszka Szwagierek
opiekun Samorządu Uczniowskiego

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content