IX edycja Szkolnego Konkursu Historycznego

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

26 listopada 2019 roku wszyscy uczniowie zainteresowani tematyką walki Polaków o niepodległość w okresie od powstania kościuszkowskiego do zakończenia I wojny światowej mogli sprawdzić swoją wiedzę w konkursie poświęconym tej tematyce. Podobnie jak w zeszłym roku, uczestnicy musieli się zmierzyć z testem, rozpoznać na ilustracjach wybrane wydarzenia, postacie historyczne, jak również utwory muzyczne z okresu powstań narodowych. Najlepszy wynik osiągnęły: Małgorzata Niezgoda, uczennica klasy II A i Patrycja Rados, uczennica klasy III C. Drugie miejsce zajęła Wiktoria Szwed z klasy I E. Na podium zmieścili się jeszcze: Patrycja Łebek z klasy III C i Krystian Gajewski z klasy II B. Zwycięzcom gratuluję, a wszystkich uczniów naszej szkoły już w tym momencie zapraszam do udziału w jubileuszowej, X edycji konkursu, która odbędzie się za rok.

Andrzej Kańkowski

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content