Jedenasty raz w akcji ZNICZ

Udostępnij ten wpis

Od jedenastu już lat odwiedzający groby swoich bliskich mieszkańcy powiatu lipskiego i z nim sąsiadujących mogli widzieć wraz z policyjnymi patrolami uczniów naszej szkoły. W tym roku rekordowo dużo, bo aż 60. uczniów z 11. powiatów zgłosiło się do akcji ZNICZ. Wspaniałe jest, że ci, którzy poświęcili wolny od nauki dzień rok i dwa lata temu zdecydowali się wspierać policjantów i w tegorocznej akcji. Cieszy także fakt, że bardzo liczną grupę uczestników akcji stanowili także pierwszoklasiści, którzy  chętnie zadeklarowali się do pomocy, by się przekonać, jak to jest być policjantem na co dzień. Można rzec, że udział w akcji ZNICZ 2017 to dla uczniów ,,klas mundurowych” praktyczna lekcja przyszłego być może zawodu. Cieszy także fakt, że od 11. już lat wspaniale układa się współpraca między naszą szkołą a komendantami powiatowymi policji z Lipska, powiatów ościennych i tych dalszych. Trzeba z uznaniem podkreślić, że chętnie wyrażają zgodę na to, aby nasi uczniowie mogli przypatrywać się pracy policjantów, dbających o bezpieczeństwo odwiedzających groby w dniu Wszystkich Świętych. Oznaczać to może tylko jedno, że przez ostatnie 10 lat nasza młodzież mundurowa dała się poznać od najlepszej strony.  Zajęcia inne niż zwykle, bo w terenie, konieczność rozwiązywania realnych problemów czy udzielania pomocy z pewnością zapadną w pamięć na długo.

Katarzyna Sas

UCZNIOWIE UCZESTNICZĄCY W „AKCJI ZNICZ 2017”

Lp. Powiat                                   Imię i nazwisko
1.  Lipski 1. Karol Lasota
2. Sebastian Sierpiński
3. Aleksandra Mierzejewska
4. Domagała Natalia
5. Weronka Nowakowska
6. Paweł Sitek
7. Weronika Adach
8. Julia Traczyk
9. Aleksandra Krzos
 2.  Ostrowiecki 1. Weronika Kowalewska
2. Angelika Pałka
3. Hubert Kordyka
4. Hubert Guzik
5. Szymon Gąsior
6. Krystian Róg
7. Wiktoria Kończyk
8. Patrycja Jedlikowska
9. Cristian Arena
10. Maja Budzeń
11. Paulina Staniek
12. Klaudia Bykowska
13. Martyna Kwapisz
14. Jakub Kołodziejczak
15. Wiktoria Ciamaga
16. Bartosz Kwiecień
17 Kacper Kowalski
 3.   Opolski 1. Klaudia Kaczyńska
2. RoksolanaBosakovska
3. Ilona Fiuk
4. Magdalena Bąska
5. Jakub Podkowiński
6. Dawid Rowka
7. Kacper Bodzak
8. Aneta Sochaj
9. Aleksandra Wójtowicz
10. Aleksandra Góźdź
11. Gabriela Turska
12. Maciej Statek
13. Katarzyna Makulus
14. Izabela Sępkowska
15. Weronika Woleń
16. Kaja Wit
17. Sylwia Podkowińska
18. Gabriela Adamczyk
19. Marta Wójcik
20. Agata Szymańska
21. Natalia Adamczyk
4. Kraśnicki 1. Daria Partyka
5. Opatowski 1. Radosław Kędziora
  

6.

  

Starachowicki

1. Natalia Styk
2. Magdalena Jeśko
3. Dominika Kwiecień
4. Marlena Rokita
7. Sandomierski 1. Karolina Szymańska
2. Wiktoria Fietko
8. Kozienicki 1. Andżelika Kwaśniewska
9. Lubelski 1. Adrianna Gerhand
10. Radomski 1. Laura Plewińska
11. Puławski 1. Patryk Mańturzyk
2. Wiktoria Grządka

Bez kategorii

Nominacja uczniów klas – policyjnej i wojskowej

19 kwietnia 2024 roku odbyła się w naszej szkole piękna i doniosła uroczystość Nominacja uczniów klas mundurowych kończących szkołę. To wydarzenie należy obok ślubowania do

Skip to content