Na debacie o bezpieczeństwie po raz trzeci

Udostępnij ten wpis

25 października pięcioro uczniów z naszej szkoły: Laura Plewińska, Szymon Gąsior, Krystian Róg, Cristian Arena i Maciej Statek wraz z pedagogiem szkolnym p. Wiolettą Kurkowską wzięło udział w debacie społecznej ,,Porozmawiajmy o bezpieczeństwie -możesz mieć na nie wpływ”. Odbyła się ona w Lipskim Centrum Kultury, a zorganizowana została przez Wojciecha Bracha, Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku, Romana Ochyńskiego, starostę powiatu lipskiego i Jacka Wielorańskiego, burmistrza Miasta i Gminy Lipsko. Młodzież z klas mundurowych, w tym roku wojskowych, już po raz trzeci przysłuchiwała się burzliwej dyskusji na temat problemów bezpieczeństwa w powiecie lipskim. Dla ,,mundurowej” młodzieży to inna niż zwykle lekcja, bo pokazująca nie tylko palące problemy związane z poprawą bezpieczeństwa, ale także różne, ścierające się w dyskusji poglądy na temat ich rozwiązania. Nasi uczniowie pomogli także organizatorom przeprowadzić przygotowaną przez nich ankietę, dotyczącą poruszanej w debacie tematyki.

Katarzyna Sas

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content