Na debacie o bezpieczeństwie po raz trzeci

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

25 października pięcioro uczniów z naszej szkoły: Laura Plewińska, Szymon Gąsior, Krystian Róg, Cristian Arena i Maciej Statek wraz z pedagogiem szkolnym p. Wiolettą Kurkowską wzięło udział w debacie społecznej ,,Porozmawiajmy o bezpieczeństwie -możesz mieć na nie wpływ”. Odbyła się ona w Lipskim Centrum Kultury, a zorganizowana została przez Wojciecha Bracha, Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku, Romana Ochyńskiego, starostę powiatu lipskiego i Jacka Wielorańskiego, burmistrza Miasta i Gminy Lipsko. Młodzież z klas mundurowych, w tym roku wojskowych, już po raz trzeci przysłuchiwała się burzliwej dyskusji na temat problemów bezpieczeństwa w powiecie lipskim. Dla ,,mundurowej” młodzieży to inna niż zwykle lekcja, bo pokazująca nie tylko palące problemy związane z poprawą bezpieczeństwa, ale także różne, ścierające się w dyskusji poglądy na temat ich rozwiązania. Nasi uczniowie pomogli także organizatorom przeprowadzić przygotowaną przez nich ankietę, dotyczącą poruszanej w debacie tematyki.

Katarzyna Sas

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content