MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W ZSP W SOLCU NAD WISŁĄ

Udostępnij ten wpis

Dnia 5 grudnia 2014 roku w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Udział wzięło sześć drużyn: zespół ,,UKS Lider” z Lipska, drużyna z ZSP w Siennie, KS Błotnica, zespół z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii oraz dwie drużyny z ZSP z Solca. Pomimo że rywalizacja była zacięta, turniej przebiegł w przyjaznej atmosferze. Po wielu meczach zwyciężyła drużyna “UKS Lider” z Lipska.
Był to, w naszym liceum, pierwszy Mikołajkowy Turniej  Piki Nożnej. Inicjatywa ta została jednak pozytywnie przyjęta przez  społeczność szkolną. Mamy nadzieję, że będzie więcej tego typu wydarzeń sportowych w naszym liceum.

Dawid Ufnal
uczeń klasy I b

Bez kategorii

EGZAMIN KOŃCOWY OPW

W dniu 29 lutego 2024 r. odbył się w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą egzamin końcowy Oddziału Przygotowania Wojskowego dla IV klasy uczestniczącej w programie

Bez kategorii

Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W Zespole Szkół w Solcu nad Wisła w dniu 28.02.2023 r w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się eliminacji III

Skip to content