MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W ZSP W SOLCU NAD WISŁĄ

Udostępnij ten wpis

Dnia 5 grudnia 2014 roku w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Udział wzięło sześć drużyn: zespół ,,UKS Lider” z Lipska, drużyna z ZSP w Siennie, KS Błotnica, zespół z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii oraz dwie drużyny z ZSP z Solca. Pomimo że rywalizacja była zacięta, turniej przebiegł w przyjaznej atmosferze. Po wielu meczach zwyciężyła drużyna “UKS Lider” z Lipska.
Był to, w naszym liceum, pierwszy Mikołajkowy Turniej  Piki Nożnej. Inicjatywa ta została jednak pozytywnie przyjęta przez  społeczność szkolną. Mamy nadzieję, że będzie więcej tego typu wydarzeń sportowych w naszym liceum.

Dawid Ufnal
uczeń klasy I b

Bez kategorii

Z lekkim opóźnieniem czyli Auschwitz 2024

Od 17 maja (czyli dnia, kiedy odwiedziliśmy Auschwitz- Birkenau) do dnia dzisiejszego minęło już trochę czasu, a ja ciągle odkładałem napisanie tego krótkiego tekstu. Dlaczego?

Skip to content