MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W ZSP W SOLCU NAD WISŁĄ

Udostępnij ten wpis

Dnia 5 grudnia 2014 roku w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Udział wzięło sześć drużyn: zespół ,,UKS Lider” z Lipska, drużyna z ZSP w Siennie, KS Błotnica, zespół z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii oraz dwie drużyny z ZSP z Solca. Pomimo że rywalizacja była zacięta, turniej przebiegł w przyjaznej atmosferze. Po wielu meczach zwyciężyła drużyna “UKS Lider” z Lipska.
Był to, w naszym liceum, pierwszy Mikołajkowy Turniej  Piki Nożnej. Inicjatywa ta została jednak pozytywnie przyjęta przez  społeczność szkolną. Mamy nadzieję, że będzie więcej tego typu wydarzeń sportowych w naszym liceum.

Dawid Ufnal
uczeń klasy I b

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content