Miła niespodzianka…

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Niecodzienną niespodziankę zrobili naszym uczniom przedstawiciele firmy GOTOWSKI, zajmującej się budową długo oczekiwanego mostu. Jej pracownicy mieszkający w Schronisku Młodzieżowym, korzystając w wolnych chwilach z siłowni, zainteresowali się treningami  szkolnej drużyny  siatkarek. Oglądali  zajęcia na hali sportowej i dopingowali zawodniczki. Dowiedziawszy się  mającym się odbyć w ten weekend V Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt, postanowili  ufundować dla młodzieży piłki. Samo ich przekazanie odbyło się w nietypowy sposób: pięciu inżynierów firmy po treningu dziewcząt przekazało na ich ręce piłki siatkowe. Aby dobrze służyły one naszym uczniom, każdy z darczyńców wykonał symboliczna zagrywkę.

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni gestem, szczególnie, że piłka siatkowa nie cieszy się na naszym terenie dużym zainteresowaniem. Wszystkie działania podejmowane w szkole, głównie przez nauczycieli wychowania fizycznego, służą  rozpropagowaniu tej dyscypliny sportowej  wśród młodzieży.

Serdecznie dziękujemy firmie GOTOWSKI za ten niespodziewany prezent.

Katarzyna Sas

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content