NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA Z BRUKSELI

Udostępnij ten wpis

Nagrodą w „Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej” był pięciodniowy wyjazd do stolicy Belgii – Brukseli. Laureatką w tym konkursie reprezentującą Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Solcu nad Wisłą była Wiktoria Compa.

Dwa dni spędzone w Brukseli okazały się pełne wrażeń.

Głównym punktem wycieczki było spotkania młodych ludzi ze Zbigniewem Kuźmiukiem oraz zwiedzanie Parlamentu Europejskiego.

Piękne ulice Brukseli zachwyciły swym urokiem wszystkich uczestników wyjazdu do Belgii. Podziw wśród młodzieży wzbudziła również konstrukcja zbudowana na potrzeby Expo58 – Atomium – model kryształu żelaza powiększony 165 miliardów razy.

Czas spędzony z poznanymi osobami w tym wyjątkowym mieście upłynął bardzo szybko, ale w pamięci pozostało wiele miłych wspomnień.

Wszystkich serdecznie namawiam do wzięcia udziału w przyszłej edycji „Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej”.

Wiktoria Compa – uczennica kl. Ia

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content