NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA Z BRUKSELI

Udostępnij ten wpis

Nagrodą w „Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej” był pięciodniowy wyjazd do stolicy Belgii – Brukseli. Laureatką w tym konkursie reprezentującą Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Solcu nad Wisłą była Wiktoria Compa.

Dwa dni spędzone w Brukseli okazały się pełne wrażeń.

Głównym punktem wycieczki było spotkania młodych ludzi ze Zbigniewem Kuźmiukiem oraz zwiedzanie Parlamentu Europejskiego.

Piękne ulice Brukseli zachwyciły swym urokiem wszystkich uczestników wyjazdu do Belgii. Podziw wśród młodzieży wzbudziła również konstrukcja zbudowana na potrzeby Expo58 – Atomium – model kryształu żelaza powiększony 165 miliardów razy.

Czas spędzony z poznanymi osobami w tym wyjątkowym mieście upłynął bardzo szybko, ale w pamięci pozostało wiele miłych wspomnień.

Wszystkich serdecznie namawiam do wzięcia udziału w przyszłej edycji „Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej”.

Wiktoria Compa – uczennica kl. Ia

Bez kategorii

EGZAMIN KOŃCOWY OPW

W dniu 29 lutego 2024 r. odbył się w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą egzamin końcowy Oddziału Przygotowania Wojskowego dla IV klasy uczestniczącej w programie

Bez kategorii

Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W Zespole Szkół w Solcu nad Wisła w dniu 28.02.2023 r w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się eliminacji III

Skip to content