XLIII Zjazd Stowarzyszenia na Rzecz Najstarszych Szkół w Polsce

Udostępnij ten wpis

W dniach 2-3 czerwca 2017 nasza szkoła gościła uczestników 43. Zjazdu Stowarzyszenia na rzecz Najstarszych Szkół w Polsce. Z tej okazji zjechało do nas blisko trzydziestu Dyrektorów i Nauczycieli szkół z całej Polski cieszących się co najmniej stuletnią tradycją nauczania. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być gospodarzami tak niezwykłego spotkania w tak dostojnym i zacnym gronie. Członkostwo w Stowarzyszeniu traktujemy jako wielkie wyróżnienie ale też i zobowiązanie do jak najlepszej pracy i podtrzymywania chlubnych tradycji naszej Alma Mater. Wszystkim, którzy byli obecni na Zjeździe bardzo dziękujemy za przybycie i ciepłe słowa o naszej szkole, o Solcu i o całym naszym regionie, którego wcześniej nie znali, a którym zostali urzeczeni.

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content