XLIII Zjazd Stowarzyszenia na Rzecz Najstarszych Szkół w Polsce

Udostępnij ten wpis

W dniach 2-3 czerwca 2017 nasza szkoła gościła uczestników 43. Zjazdu Stowarzyszenia na rzecz Najstarszych Szkół w Polsce. Z tej okazji zjechało do nas blisko trzydziestu Dyrektorów i Nauczycieli szkół z całej Polski cieszących się co najmniej stuletnią tradycją nauczania. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być gospodarzami tak niezwykłego spotkania w tak dostojnym i zacnym gronie. Członkostwo w Stowarzyszeniu traktujemy jako wielkie wyróżnienie ale też i zobowiązanie do jak najlepszej pracy i podtrzymywania chlubnych tradycji naszej Alma Mater. Wszystkim, którzy byli obecni na Zjeździe bardzo dziękujemy za przybycie i ciepłe słowa o naszej szkole, o Solcu i o całym naszym regionie, którego wcześniej nie znali, a którym zostali urzeczeni.

Bez kategorii

MATURA 2024

W tym roku egzaminy maturalne rozpoczęły się 7 maja, we wtorek. Pierwszego dnia zawsze sprawdzane są wiadomości i umiejętności z języka polskiego. Wszyscy zdający, czyli

Bez kategorii

Targi Polsecure w Kielcach

25 kwietnia uczniowie klas policyjnych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą brali udział w Targach Polsecure w Kielcach. 142 wystawców z 13 krajów prezentowało wszystko

Skip to content