XLIII Zjazd Stowarzyszenia na Rzecz Najstarszych Szkół w Polsce

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

W dniach 2-3 czerwca 2017 nasza szkoła gościła uczestników 43. Zjazdu Stowarzyszenia na rzecz Najstarszych Szkół w Polsce. Z tej okazji zjechało do nas blisko trzydziestu Dyrektorów i Nauczycieli szkół z całej Polski cieszących się co najmniej stuletnią tradycją nauczania. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być gospodarzami tak niezwykłego spotkania w tak dostojnym i zacnym gronie. Członkostwo w Stowarzyszeniu traktujemy jako wielkie wyróżnienie ale też i zobowiązanie do jak najlepszej pracy i podtrzymywania chlubnych tradycji naszej Alma Mater. Wszystkim, którzy byli obecni na Zjeździe bardzo dziękujemy za przybycie i ciepłe słowa o naszej szkole, o Solcu i o całym naszym regionie, którego wcześniej nie znali, a którym zostali urzeczeni.

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content