NOMINACJA ,,MUNDUROWYCH” TRZECIOKLASISTÓW

Udostępnij ten wpis

Już od kilku lat do kalendarza imprez odbywających się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Solcu nad Wisłą wpisała się wyjątkowa uroczystość, jaką jest Nominacja klas mundurowych.
Dzień 23 kwietnia 2015 rokuna długo pozostanie w pamięci trzecioklasistów jako szczególna data. Po trzech latach wytrwałej nauki otrzymali oni Certyfikaty ukończenia innowacyjnych przedmiotów: Prewencja Policji i Wybrane zagadnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego.
Dla podkreślenia wagi tego wydarzenia na uroczystość zostali zaproszeni goście: inspektor Jarosław Binięda – zastępca Komendanta  Powiatowego Policji w Lipsku, brygadier Jarosław Bajor oraz zastępca Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lipsku – pan Mirosław Wojtas.Podniosłym momentem poprzedzającym  rozdanie Dyplomów było przekazanie młodszym kolegom Dekalogu ucznia klasy mundurowej.
W tym  dniu szczególnie zaangażowani i jednocześnie bardzo przejęcibyli uczniowie klas trzecich. Jednak wyjątkowo przyjazna atmosfera panująca podczas nominacji, sprawiła, że licealiści, mimo towarzyszącego im stresu, wzorowo zaprezentowali się, maszerując przez szkolny dziedziniec.
Uroczystość zakończył pan Dyrektor Marcin Węgłowski,  który życzył nominowanym uczniom, aby przyswojona w soleckim liceum wiedza i nabyte umiejętności pomogły im w zdobyciu wymarzonego zawodu .

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content