Piknik mundurowy

Udostępnij ten wpis

22 maja w ZSP w Solcu nad Wisłą po raz drugi odbył się piknik mundurowy.
W realizację tego przedsięwzięcia zaangażowała się  między innymi Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lipsku. Strażacy zaprezentowali możliwości profesjonalnego sprzętu podczas upozorowanej akcji gaśniczej.
Dużym zainteresowaniem wśród młodzieży cieszyły się również stoiska przygotowane przez Związek Strzelecki ,,Strzelec” i Komendę Powiatową Policji w Lipsku.
Zebrani uczniowie mieli okazję zapoznać się z różnymi rodzajami broni, a także z nowoczesnym wyposażeniem Oddziałów Prewencji Policji.
Ciekawym dla licealistów punktem programu był przygotowany przez ratowników z Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim  pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej.
Tegoroczna impreza przebiegła w miłej atmosferze i zakończyła się wspólnym pieczeniem kiełbasek.

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content