POWIATOWE MISTRZOSTWA PIŁKI NOŻNEJ W ZSP W SOLCU NAD WISŁĄ

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

W dniu 5 marca 2015 roku w naszej szkole odbyły się I Powiatowe Mistrzostwa Piłki Nożnej.
W zmaganiach o tytuł Mistrza Powiatu wzięło udział sześć drużyn: dwa zespoły z LO w Siennie, dwa zespoły z ZSP również z Sienna oraz dwie drużyny z ZSP w Solcu nad Wisłą. Po wielu godzinach zaciętej walki został wyłoniony zwycięzca. Puchar za zajęcie pierwszego miejsca w I Powiatowych Mistrzostwach Piłki Nożnej zdobyła I drużyna z LO w Siennie. Na drugim miejscu uplasował się I zespół ZSP w Siennie, a na trzecim I zespół z ZSP w Solcu nad Wisłą. Mimo zaciętej walki obyło się bez jakichkolwiek kontuzji.
To wspaniale, że w dobie komputerów i Internetu  młodzi ludzie chętnie rywalizują w różnych dyscyplinach sportowych.

Dawid Ufnal
uczeń klasy I b

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content