POWIATOWE MISTRZOSTWA PIŁKI NOŻNEJ W ZSP W SOLCU NAD WISŁĄ

Udostępnij ten wpis

W dniu 5 marca 2015 roku w naszej szkole odbyły się I Powiatowe Mistrzostwa Piłki Nożnej.
W zmaganiach o tytuł Mistrza Powiatu wzięło udział sześć drużyn: dwa zespoły z LO w Siennie, dwa zespoły z ZSP również z Sienna oraz dwie drużyny z ZSP w Solcu nad Wisłą. Po wielu godzinach zaciętej walki został wyłoniony zwycięzca. Puchar za zajęcie pierwszego miejsca w I Powiatowych Mistrzostwach Piłki Nożnej zdobyła I drużyna z LO w Siennie. Na drugim miejscu uplasował się I zespół ZSP w Siennie, a na trzecim I zespół z ZSP w Solcu nad Wisłą. Mimo zaciętej walki obyło się bez jakichkolwiek kontuzji.
To wspaniale, że w dobie komputerów i Internetu  młodzi ludzie chętnie rywalizują w różnych dyscyplinach sportowych.

Dawid Ufnal
uczeń klasy I b

Bez kategorii

MATURA 2024

W tym roku egzaminy maturalne rozpoczęły się 7 maja, we wtorek. Pierwszego dnia zawsze sprawdzane są wiadomości i umiejętności z języka polskiego. Wszyscy zdający, czyli

Bez kategorii

Targi Polsecure w Kielcach

25 kwietnia uczniowie klas policyjnych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą brali udział w Targach Polsecure w Kielcach. 142 wystawców z 13 krajów prezentowało wszystko

Skip to content