Narty, narty …i snowboard

Udostępnij ten wpis

Choć zima w tym roku nie sprzyjała miłośnikom sportów zimowych, udało się jednak naszym uczniom  poszusować na bałtowskim stoku. We wtorek 17 lutego grupa uczniów z klas I –III pod opieką czterech nauczycieli – miłośników narciarstwa – p. G. Bochenka, p. B. Zastawnej, p. D. Machała oraz p. D. Kędzierskiego udała się do pobliskiego Bałtowa, aby wykorzystać ostatnie chwile zimowej aury. A pogoda tego dnia była wspaniała. Świecące pięknie słońce, dobrze przygotowany stok i zapał narciarzy – oto wszystko, co wpłynęło na  to, aby uznać wyjazd za bardzo udany. Młodzież podzieliła się na początku na  dwie grupy. Ci, dla których spotkanie  z nartami było doświadczeniem nowym, odbyli godzinne szkolenie prowadzone przez instruktorów tamtejszej szkółki narciarskiej. Jak się szybko okazało, nasi uczniowie bardzo szybko przebrnęli przez ,,arkana wiedzy o zasadach jazdy na nartach” i rozpoczęli zjazdy na dużym stoku. Tam już od początku wycieczki swe umiejętności szlifowali ci, dla których szusowanie jest coroczną atrakcją zimowego wypoczynku.
Okazało się także, że są i tacy uczniowie, którzy mogli się pochwalić swymi umiejętnościami jeżdżąc na snowboardzie , czym wzbudzili niekłamany podziw kolegów.
Gorący obiad i herbata z cytryną w pobliskiej restauracji okazały się dobrym zakończeniem pełnego wrażeń dnia spędzonego na stoku.

Katarzyna Sas

?????????????
?????????????

Bez kategorii

EGZAMIN KOŃCOWY OPW

W dniu 29 lutego 2024 r. odbył się w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą egzamin końcowy Oddziału Przygotowania Wojskowego dla IV klasy uczestniczącej w programie

Bez kategorii

Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W Zespole Szkół w Solcu nad Wisła w dniu 28.02.2023 r w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się eliminacji III

Skip to content