Prezentujemy talenty naszych uczniów

Udostępnij ten wpis

24 października o godzinie 15.45 odbył się pokaz prac plastycznych Sylwii Sierpińskiej, uczennicy klasy IIa. W budynku szkoły na górnym korytarzu zgromadzono obrazy wykonane przez Sylwię. Prezentacja prac miała niezwykle uroczystą oprawę, ponieważ zbiegła się z otwarciem galerii ,,Na schodach” oraz poprzedzała ślubowanie uczniów klas pierwszych. Wystawę obejrzała więc licznie zgromadzona publiczność: uczniowie szkoły, wszyscy nauczyciele, ale przybyli w tym dniu rodzice. Wszelkiej pomocy przy zorganizowaniu przedsięwzięcia udzielił artysta malarz, pan Józef Michałek.
Warto także dodać, że jest to już druga ,,odsłona” talentu naszej uczennicy. W ubiegłym roku szkolnym można było podziwiać prace Sylwii w Gminnym Ośrodku Kultury w Solcu nad Wisłą.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 

Katarzyna Sas
Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content