Prezentujemy talenty naszych uczniów

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

24 października o godzinie 15.45 odbył się pokaz prac plastycznych Sylwii Sierpińskiej, uczennicy klasy IIa. W budynku szkoły na górnym korytarzu zgromadzono obrazy wykonane przez Sylwię. Prezentacja prac miała niezwykle uroczystą oprawę, ponieważ zbiegła się z otwarciem galerii ,,Na schodach” oraz poprzedzała ślubowanie uczniów klas pierwszych. Wystawę obejrzała więc licznie zgromadzona publiczność: uczniowie szkoły, wszyscy nauczyciele, ale przybyli w tym dniu rodzice. Wszelkiej pomocy przy zorganizowaniu przedsięwzięcia udzielił artysta malarz, pan Józef Michałek.
Warto także dodać, że jest to już druga ,,odsłona” talentu naszej uczennicy. W ubiegłym roku szkolnym można było podziwiać prace Sylwii w Gminnym Ośrodku Kultury w Solcu nad Wisłą.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 

Katarzyna Sas
Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content