Prezentujemy talenty naszych uczniów

Udostępnij ten wpis

24 października o godzinie 15.45 odbył się pokaz prac plastycznych Sylwii Sierpińskiej, uczennicy klasy IIa. W budynku szkoły na górnym korytarzu zgromadzono obrazy wykonane przez Sylwię. Prezentacja prac miała niezwykle uroczystą oprawę, ponieważ zbiegła się z otwarciem galerii ,,Na schodach” oraz poprzedzała ślubowanie uczniów klas pierwszych. Wystawę obejrzała więc licznie zgromadzona publiczność: uczniowie szkoły, wszyscy nauczyciele, ale przybyli w tym dniu rodzice. Wszelkiej pomocy przy zorganizowaniu przedsięwzięcia udzielił artysta malarz, pan Józef Michałek.
Warto także dodać, że jest to już druga ,,odsłona” talentu naszej uczennicy. W ubiegłym roku szkolnym można było podziwiać prace Sylwii w Gminnym Ośrodku Kultury w Solcu nad Wisłą.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 

Katarzyna Sas
Bez kategorii

EGZAMIN KOŃCOWY OPW

W dniu 29 lutego 2024 r. odbył się w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą egzamin końcowy Oddziału Przygotowania Wojskowego dla IV klasy uczestniczącej w programie

Bez kategorii

Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W Zespole Szkół w Solcu nad Wisła w dniu 28.02.2023 r w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się eliminacji III

Skip to content