Studniówka w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą

Udostępnij ten wpis

20 stycznia 2024 roku na długo pozostanie w pamięci maturzystów Liceum Ogólnokształcącego w Solcu nad Wisłą. W ten sobotni wieczór odbyła się wyczekiwana przez młodzież studniówka. W sali balowej w „Gościńcu”, w Krępie Kościelnej bawili się tegoroczni maturzyści z klas IVa i IVb. Wśród zaproszonych gości byli: Dyrektor, pan Marcin Węgłowski, przedstawiciele grona pedagogicznego, Starosta Powiatu Lipskiego, pan Sławomir Śmieciuch, przewodniczący Rady Powiatu, pan Józef Sosnowski, a także Burmistrz Miasta i Gminy Solec nad Wisłą, pan Marek Szymczyk.
Ten uroczysty wieczór swoim wystąpieniem rozpoczęli rodzice, następnie głos zabrali przedstawiciele przyszłych maturzystów. Po wystąpieniu młodzieży swoje przemówienie wygłosił Dyrektor soleckiej szkoły, pan Marcin Węgłowski. Podczas wystąpień padło wiele ciepłych słów, podziękowań i życzeń. Nadszedł również wyczekiwany przez zebranych moment, gdy z ust pana Dyrektora padły słowa „Poloneza czas zacząć…”.
Nasi czwartoklasiści, na czele z panem dyrektorem przepięknie odtańczyli poloneza.
Po części oficjalnej przyszedł czas na bal do białego rana. Zabawa była szampańska, wystrój sali i kreacje uczestników piękne a przeżycia niezapomniane. Ta wyjątkowa, studniówkowa noc pozostanie na długo w pamięci maturzystów, pana Dyrektora, nauczycieli, rodziców i wszystkich zaproszonych gości.
Egzamin dojrzałości dopiero za 100 dni. Jednak już teraz życzymy naszym maturzystom powodzenia.

Aneta Cieślak
wychowawczyni klasy IVa

 Bez kategorii

EGZAMIN KOŃCOWY OPW

W dniu 29 lutego 2024 r. odbył się w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą egzamin końcowy Oddziału Przygotowania Wojskowego dla IV klasy uczestniczącej w programie

Bez kategorii

Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W Zespole Szkół w Solcu nad Wisła w dniu 28.02.2023 r w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się eliminacji III

Skip to content