Sukces naszych kadetów!!!

Udostępnij ten wpis

Drużyna kadetów naszej szkoły z oddziałów przygotowania wojskowego w składzie Bartosz Adamczyk, Igor Czerwiec, Jakub Dudek oraz Eryk Puzon pod czujnym okiem opiekuna mgr. inż. Tomasza Krzyczkowskiego wzięła dzisiaj udział w zorganizowanym przez radomskie Wojskowe Centrum Rekrutacji regionalnym turnieju wiedzy o Wojsku Polskim „Ekstraklasa wojskowa”. Z wielką przyjemnością informujemy, że nasi kadeci wrócili „z tarczą” – w tym mocno obsadzonym turnieju zajęli bowiem zaszczytne TRZECIE MIEJSCE!!! Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi oraz bardzo dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły! Tak trzymać kadeci!!!

Bez kategorii

Nominacja uczniów klas – policyjnej i wojskowej

19 kwietnia 2024 roku odbyła się w naszej szkole piękna i doniosła uroczystość Nominacja uczniów klas mundurowych kończących szkołę. To wydarzenie należy obok ślubowania do

Skip to content