Sukces naszych kadetów!!!

Udostępnij ten wpis

Drużyna kadetów naszej szkoły z oddziałów przygotowania wojskowego w składzie Bartosz Adamczyk, Igor Czerwiec, Jakub Dudek oraz Eryk Puzon pod czujnym okiem opiekuna mgr. inż. Tomasza Krzyczkowskiego wzięła dzisiaj udział w zorganizowanym przez radomskie Wojskowe Centrum Rekrutacji regionalnym turnieju wiedzy o Wojsku Polskim „Ekstraklasa wojskowa”. Z wielką przyjemnością informujemy, że nasi kadeci wrócili „z tarczą” – w tym mocno obsadzonym turnieju zajęli bowiem zaszczytne TRZECIE MIEJSCE!!! Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi oraz bardzo dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły! Tak trzymać kadeci!!!

Bez kategorii

Z lekkim opóźnieniem czyli Auschwitz 2024

Od 17 maja (czyli dnia, kiedy odwiedziliśmy Auschwitz- Birkenau) do dnia dzisiejszego minęło już trochę czasu, a ja ciągle odkładałem napisanie tego krótkiego tekstu. Dlaczego?

Skip to content