Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Udostępnij ten wpis

W Zespole Szkół w Solcu nad Wisła w dniu 28.02.2023 r w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się eliminacji III grupy wiekowej starszej, uczniowie szkół ponadpodstawowych szczebel środowiskowy i Miejsko-Gminny w Solcu n/Wisłą. W ramach przypadającej w 2024 XLVI edycji OTWP komisja przy udziale dyrektora – mgr Marcina Węgłowskiego w składzie mgr inż. Tomasz Krzyczkowski -przewodniczący , mgr Iwona Wojtal – sekretarz, spośród 39 uczniów z różnych klas naszej szkoły wyłoniła najlepsze osoby w składzie : I miejsce Maciej Kasprzycki – kl.IIIA, II miejsce Weronika Mrozińska – kl.IVB, III miejsce Wiktoria Czech – kl. I A, IV miejsce Amelia Sawicka – k.I B i V miejsce Dominik Fura kl.I C. Pierwsze trzy osoby będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach na szczeblu powiatowym w marcu br. Uczestnicy eliminacji mogli zapoznać się z materiałami prewencyjnymi. Na podsumowaniu najlepsi uczniowie mieli przekazane gratulacje i wręczone drobne upominki. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” (OTWP) ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

Bez kategorii

Nominacja uczniów klas – policyjnej i wojskowej

19 kwietnia 2024 roku odbyła się w naszej szkole piękna i doniosła uroczystość Nominacja uczniów klas mundurowych kończących szkołę. To wydarzenie należy obok ślubowania do

Skip to content