WIGILIA W ZSP W SOLCU NAD WISŁĄ

Udostępnij ten wpis

Wieloletnią tradycją uczniów i nauczycieli  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych   w Solcu nad Wisłą są wigilijne spotkania.  Zazwyczaj odbywały się one w zespołach klasowych. W tym roku jednak postanowiliśmy wspólnie doświadczać radości z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Społeczność  naszej szkoły, w wyjątkowej, odświętnej atmosferze, przeżywała  zbliżające się narodziny  Jezusa. Historię Świętej Rodziny przybliżyli nam  licealiści, którzy pod opieką księdza Andrzeja Niewczasa przygotowali Jasełka Bożonarodzeniowe. Po chwilach zadumy, przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń z okazji nadchodzących świąt. Na stołach gościły wigilijne potrawy, a dopełnieniem radosnego  spotkania było wspólne kolędowanie.

Marta Wójcik, ucz, kl.IIc

Bez kategorii

Nominacja uczniów klas – policyjnej i wojskowej

19 kwietnia 2024 roku odbyła się w naszej szkole piękna i doniosła uroczystość Nominacja uczniów klas mundurowych kończących szkołę. To wydarzenie należy obok ślubowania do

Skip to content