WIGILIA W ZSP W SOLCU NAD WISŁĄ

Udostępnij ten wpis

Wieloletnią tradycją uczniów i nauczycieli  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych   w Solcu nad Wisłą są wigilijne spotkania.  Zazwyczaj odbywały się one w zespołach klasowych. W tym roku jednak postanowiliśmy wspólnie doświadczać radości z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Społeczność  naszej szkoły, w wyjątkowej, odświętnej atmosferze, przeżywała  zbliżające się narodziny  Jezusa. Historię Świętej Rodziny przybliżyli nam  licealiści, którzy pod opieką księdza Andrzeja Niewczasa przygotowali Jasełka Bożonarodzeniowe. Po chwilach zadumy, przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń z okazji nadchodzących świąt. Na stołach gościły wigilijne potrawy, a dopełnieniem radosnego  spotkania było wspólne kolędowanie.

Marta Wójcik, ucz, kl.IIc

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content