WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Z ZSP W SOLCU NAD WISŁĄ

Udostępnij ten wpis

15 stycznia  2017 r. odbył się już 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie ZSP w Solcu nad Wisłą również dołączyli do tej akcji. Mimo mrozu wszyscy dzielnie zbierali pieniądze, by pomóc chorym osobom. Do kwestowania przyłączyli się: Marta Wójcik, Ada Gerhand i Dawid Świstak. Pod koniec dnia puszki z pieniędzmi zostały przekazane pani Agnieszce Grędzie, która dostarczyła je do Hufca ZHP w Lipsku. Zebrane datki zostały przeliczone przez wolontariuszy, a następnie przekazane na konto WOŚP.

Bez wątpienia warto włączać się w akcje, które uczą nas wrażliwości i pozwalają pomóc  potrzebującym.

Bez kategorii

IV Dzień Kadeta – Piknik profilaktyczny

,,Sprawni, celni, gotowi do służby. Droga do munduru zaczyna się właśnie tutaj” – pod takim hasłem odbył się 9 czerwca w Zespole Szkół w Solcu