WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Z ZSP W SOLCU NAD WISŁĄ

Udostępnij ten wpis

15 stycznia  2017 r. odbył się już 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie ZSP w Solcu nad Wisłą również dołączyli do tej akcji. Mimo mrozu wszyscy dzielnie zbierali pieniądze, by pomóc chorym osobom. Do kwestowania przyłączyli się: Marta Wójcik, Ada Gerhand i Dawid Świstak. Pod koniec dnia puszki z pieniędzmi zostały przekazane pani Agnieszce Grędzie, która dostarczyła je do Hufca ZHP w Lipsku. Zebrane datki zostały przeliczone przez wolontariuszy, a następnie przekazane na konto WOŚP.

Bez wątpienia warto włączać się w akcje, które uczą nas wrażliwości i pozwalają pomóc  potrzebującym.

Bez kategorii

Z lekkim opóźnieniem czyli Auschwitz 2024

Od 17 maja (czyli dnia, kiedy odwiedziliśmy Auschwitz- Birkenau) do dnia dzisiejszego minęło już trochę czasu, a ja ciągle odkładałem napisanie tego krótkiego tekstu. Dlaczego?

Skip to content