WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Z ZSP W SOLCU NAD WISŁĄ

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

15 stycznia  2017 r. odbył się już 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie ZSP w Solcu nad Wisłą również dołączyli do tej akcji. Mimo mrozu wszyscy dzielnie zbierali pieniądze, by pomóc chorym osobom. Do kwestowania przyłączyli się: Marta Wójcik, Ada Gerhand i Dawid Świstak. Pod koniec dnia puszki z pieniędzmi zostały przekazane pani Agnieszce Grędzie, która dostarczyła je do Hufca ZHP w Lipsku. Zebrane datki zostały przeliczone przez wolontariuszy, a następnie przekazane na konto WOŚP.

Bez wątpienia warto włączać się w akcje, które uczą nas wrażliwości i pozwalają pomóc  potrzebującym.

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content