Udostępnij ten wpis

1 lutego 2023 r. uczniowie klasy pierwszej i drugiej wojskowej z Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą pojechali na wycieczkę do Lublina. W programie wycieczki była m.in. wizyta na lodowisku Icemania. Uczniowie świetnie jeździli na łyżwach, wychowawczynie również. Poniżej fotorelacja. Potem pojechaliśmy do kina na film Avatar istota wody. Z wycieczki wszyscy wrócili zadowoleni, bardziej zintegrowani i już planujemy następny wyjazd.  
Bez kategorii

IV Dzień Kadeta – Piknik profilaktyczny

,,Sprawni, celni, gotowi do służby. Droga do munduru zaczyna się właśnie tutaj” – pod takim hasłem odbył się 9 czerwca w Zespole Szkół w Solcu