Wystawa uczennicy Weroniki Wzorek

Udostępnij ten wpis

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Solcu nad Wisłą prezentuje prace plastyczne naszej uczennicy Weroniki Wzorek z klasy 2c.
W czwartek 23 maja 2024r. reprezentacja uczniów Zespołu Szkół w Solcu pod przewodnictwem Dyrektora Szkoły była na otwarciu tejże wystawy. Talent plastyczny to dar i wrodzona predyspozycja, którą należy rozwijać i szlifować różnorodnymi technikami plastycznymi. Działania twórcze są metodą odkrywania lepszego, wspanialszego świata sztuki. W swoich pracach Weronika pokazuje nam, jak można zwykłą kreskę wykonaną ołówkiem zmienić w szumiące drzewa nad potokiem, zamyśloną twarz kobiety, czy tętniące życiem postacie z animowanych kreskówek. Prace Weroniki są dowodem jej talentu i pracowitości.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bez kategorii

Z lekkim opóźnieniem czyli Auschwitz 2024

Od 17 maja (czyli dnia, kiedy odwiedziliśmy Auschwitz- Birkenau) do dnia dzisiejszego minęło już trochę czasu, a ja ciągle odkładałem napisanie tego krótkiego tekstu. Dlaczego?

Skip to content