Z wizytą w Dęblinie

Udostępnij ten wpis

W dniu 19 października 26 uczniów naszej szkoły odwiedziło JW 3248, Patronacką Jednostkę Wojskową w Dęblinie. Uczniowie zostali zapoznani z historią Dęblińskiego Batalionu Drogowo – Mostowego. Młodzież wzięła udział w zajęciach musztry indywidualnej i zespołowej. Dla naszej młodzieży były to ciekawe zajęcia, którymi rozpoczęli realizację programu w ramach OPW.

Bez kategorii

EGZAMIN KOŃCOWY OPW

W dniu 29 lutego 2024 r. odbył się w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą egzamin końcowy Oddziału Przygotowania Wojskowego dla IV klasy uczestniczącej w programie

Bez kategorii

Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W Zespole Szkół w Solcu nad Wisła w dniu 28.02.2023 r w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się eliminacji III

Skip to content