Z wizytą w Dęblinie

Udostępnij ten wpis

W dniu 19 października 26 uczniów naszej szkoły odwiedziło JW 3248, Patronacką Jednostkę Wojskową w Dęblinie. Uczniowie zostali zapoznani z historią Dęblińskiego Batalionu Drogowo – Mostowego. Młodzież wzięła udział w zajęciach musztry indywidualnej i zespołowej. Dla naszej młodzieży były to ciekawe zajęcia, którymi rozpoczęli realizację programu w ramach OPW.

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content