Zabawa ,,andrzejkowa”

Udostępnij ten wpis

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, o czym nachalnie przypominają już od miesiąca… reklamy. Zanim zacznie się przygotowanie do tych świąt, jest czas na zabawę ,,andrzejkową”. W tym roku w naszej szkole została ona zorganizowana przez samorząd internacki i samorząd uczniowski  z pomocą jego opiekunów: p. Agnieszkę Grędę i p. Tomasza Szczerbę. W pierwszej części tego  spotkania był czas na wróżby. Z przymrużeniem oka i z dużym dystansem próbowano odgadnąć, co też przyniesie los. Wiadomo jednak, że z losem nie tak łatwo, bo…

Na „andrzejki” Andrzejowi
wosk przez ucho klucza lała
a jak przyszło co do czego
to Michała pokochała.

W drugiej części zabawy znalazł się konkurs na najciekawsze przebranie ,,andrzejkowe”. Młodzież wykazała się w tej konkurencji nie lada kreatywnością. Pierwsze  miejsce przypadło Aleksandrze Wójtowicz za przebranie ,,zakonnica”. Drugie miejsce zdobyły dwie uczennice: Roksolana Bosakowska i Wiktoria Ciamaga. Trzecią lokatę zdobyły Maja Budzeń i Kaja Wit.  Skoro to był konkurs, nie mogło zabraknąć też nagród, a było o co walczyć. Głośnik bezprzewodowy zdobyła zwyciężczyni konkursu, power bank to nagroda za drugie a pendrive za miejsce trzecie. Po pełnych wrażeń zmaganiach przyszedł czas na zabawę. Do tańca skoczne rytmy wygrywał zespół ATOMIX, którego liderem jest tegoroczny nasz absolwent. W opinii wszystkich bawiących się wieczór ten był bardzo udany.

Katarzyna Sas

Bez kategorii

Z lekkim opóźnieniem czyli Auschwitz 2024

Od 17 maja (czyli dnia, kiedy odwiedziliśmy Auschwitz- Birkenau) do dnia dzisiejszego minęło już trochę czasu, a ja ciągle odkładałem napisanie tego krótkiego tekstu. Dlaczego?

Skip to content