Dni Otwarte w Wojskowej Akademii Lotniczej w Dęblinie

Udostępnij ten wpis

29 lutego uczniowie klas I i II o profilu wojskowym z Zespołu szkół z Solca nad Wisłą wzięli udział w Dniu Otwartym Wojskowej Akademii Lotniczej w Dęblinie. Dla Uczestników Dnia Otwartego LAW został przygotowany wyselekcjonowany program zwiedzania. Wśród atrakcji m.in.: symulatory lotów m.in. DA-40/42, SW4 „Puszczyk”, urządzenie treningowe do nauki katapultowania oraz symulator skoków spadochronowych. Zostaliśmy zapoznani z ofertą edukacyjną i regulaminem rekrutacji uczeni oraz zobaczyliśmy flotę powietrzną „Szkoły Orląt”. Poniżej krótka fotorelacja.

Bez kategorii

Nominacja uczniów klas – policyjnej i wojskowej

19 kwietnia 2024 roku odbyła się w naszej szkole piękna i doniosła uroczystość Nominacja uczniów klas mundurowych kończących szkołę. To wydarzenie należy obok ślubowania do

Skip to content