Kiermasz ozdób świątecznych

Udostępnij ten wpis

Dnia 14.12.2014r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Solcu nad Wisłą młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych włączyła się w zorganizowanie kiermaszu ozdób świątecznych. Uroczystość, połączona z jasełkami bożonarodzeniowymi, wzbudziła duże zainteresowanie wśród lokalnej społeczności. Można było nabyć piękne choinki wykonane z makaronu, szyszek, aniołki, pierniczki, ozdobne  kule, stroiki, zasuszone owoce a także kolorowe bombki i świąteczne kartki. Impreza ta wprowadziła wszystkich w radosny, świąteczny nastrój. Warto dodać, że wszystkie ozdoby powstały dzięki zaangażowaniu pani Agnieszki Burzyńskiej i mieszkańców internatu. Pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania kiermaszu, serdecznie dziękujemy.

Natalia Kręcisz Ia
Natalia Wicik Ia
Artur Soboń Ia

Skip to content