Kiermasz ozdób świątecznych

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Dnia 14.12.2014r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Solcu nad Wisłą młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych włączyła się w zorganizowanie kiermaszu ozdób świątecznych. Uroczystość, połączona z jasełkami bożonarodzeniowymi, wzbudziła duże zainteresowanie wśród lokalnej społeczności. Można było nabyć piękne choinki wykonane z makaronu, szyszek, aniołki, pierniczki, ozdobne  kule, stroiki, zasuszone owoce a także kolorowe bombki i świąteczne kartki. Impreza ta wprowadziła wszystkich w radosny, świąteczny nastrój. Warto dodać, że wszystkie ozdoby powstały dzięki zaangażowaniu pani Agnieszki Burzyńskiej i mieszkańców internatu. Pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania kiermaszu, serdecznie dziękujemy.

Natalia Kręcisz Ia
Natalia Wicik Ia
Artur Soboń Ia

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content