Kiermasz ozdób świątecznych

Udostępnij ten wpis

Dnia 14.12.2014r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Solcu nad Wisłą młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych włączyła się w zorganizowanie kiermaszu ozdób świątecznych. Uroczystość, połączona z jasełkami bożonarodzeniowymi, wzbudziła duże zainteresowanie wśród lokalnej społeczności. Można było nabyć piękne choinki wykonane z makaronu, szyszek, aniołki, pierniczki, ozdobne  kule, stroiki, zasuszone owoce a także kolorowe bombki i świąteczne kartki. Impreza ta wprowadziła wszystkich w radosny, świąteczny nastrój. Warto dodać, że wszystkie ozdoby powstały dzięki zaangażowaniu pani Agnieszki Burzyńskiej i mieszkańców internatu. Pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania kiermaszu, serdecznie dziękujemy.

Natalia Kręcisz Ia
Natalia Wicik Ia
Artur Soboń Ia

Bez kategorii

Nominacja uczniów klas – policyjnej i wojskowej

19 kwietnia 2024 roku odbyła się w naszej szkole piękna i doniosła uroczystość Nominacja uczniów klas mundurowych kończących szkołę. To wydarzenie należy obok ślubowania do

Skip to content