PRÓBNA MATURA Z ECHEM DNIA I RADIEM KIELCE

Udostępnij ten wpis

W dniach od 3 do 5marca 2014r. trzecioklasiści z naszego liceum przystąpili do próbnego egzaminu maturalnego zorganizowanego przez Echo Dnia i Radio Kielce.

Sprawdzian ten był doskonałą formą zweryfikowania posiadanej przez uczniów wiedzy i umiejętności z poszczególnych przedmiotów, a także umożliwił przyswojenie zasad obowiązujących podczas właściwych egzaminów w maju. W tym celu przestrzegane były wszystkie procedury maturalne.
Licealiści próbowali swoich sił przystępując w poniedziałek  do egzaminu z języka polskiego,  we wtorek  z matematyki, natomiast w środę pracowali na arkuszach z języków obcych.  Spośród dodatkowych przedmiotów uczniowie najczęściej wybierali geografię, historię chemię, wos i biologię.
Przyszłym maturzystom życzymy jak najlepszych wyników!
Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content