PRÓBNA MATURA Z ECHEM DNIA I RADIEM KIELCE

Udostępnij ten wpis

W dniach od 3 do 5marca 2014r. trzecioklasiści z naszego liceum przystąpili do próbnego egzaminu maturalnego zorganizowanego przez Echo Dnia i Radio Kielce.

Sprawdzian ten był doskonałą formą zweryfikowania posiadanej przez uczniów wiedzy i umiejętności z poszczególnych przedmiotów, a także umożliwił przyswojenie zasad obowiązujących podczas właściwych egzaminów w maju. W tym celu przestrzegane były wszystkie procedury maturalne.
Licealiści próbowali swoich sił przystępując w poniedziałek  do egzaminu z języka polskiego,  we wtorek  z matematyki, natomiast w środę pracowali na arkuszach z języków obcych.  Spośród dodatkowych przedmiotów uczniowie najczęściej wybierali geografię, historię chemię, wos i biologię.
Przyszłym maturzystom życzymy jak najlepszych wyników!
Bez kategorii

Nominacja uczniów klas – policyjnej i wojskowej

19 kwietnia 2024 roku odbyła się w naszej szkole piękna i doniosła uroczystość Nominacja uczniów klas mundurowych kończących szkołę. To wydarzenie należy obok ślubowania do

Skip to content