PRÓBNA MATURA Z ECHEM DNIA I RADIEM KIELCE

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

W dniach od 3 do 5marca 2014r. trzecioklasiści z naszego liceum przystąpili do próbnego egzaminu maturalnego zorganizowanego przez Echo Dnia i Radio Kielce.

Sprawdzian ten był doskonałą formą zweryfikowania posiadanej przez uczniów wiedzy i umiejętności z poszczególnych przedmiotów, a także umożliwił przyswojenie zasad obowiązujących podczas właściwych egzaminów w maju. W tym celu przestrzegane były wszystkie procedury maturalne.
Licealiści próbowali swoich sił przystępując w poniedziałek  do egzaminu z języka polskiego,  we wtorek  z matematyki, natomiast w środę pracowali na arkuszach z języków obcych.  Spośród dodatkowych przedmiotów uczniowie najczęściej wybierali geografię, historię chemię, wos i biologię.
Przyszłym maturzystom życzymy jak najlepszych wyników!
Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content