Targi Polsecure w Kielcach

Udostępnij ten wpis

25 kwietnia uczniowie klas policyjnych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą brali udział w Targach Polsecure w Kielcach. 142 wystawców z 13 krajów prezentowało wszystko to, czego potrzebują funkcjonariusze służb dbających o bezpieczeństwo publiczne. Wystawa trwała przez 3 dni, ostatni dzień był dedykowany uczniom klas policyjnych, którzy w tym dniu przybyli z 14 miast. Na początku uczniowie brali udział w konferencji „Pracodawca z wyboru” poświęconej pracy w Policji, podczas której mogli dowiedzieć się o obowiązkach funkcjonariuszy na różnych stanowiskach. Jak mantra wybrzmiewało zdanie, że nie trzeba rezygnować ze swoich pasji, jednakże w pracy w Policji można te pasje rozwijać. Kolejnym punktem programu była rywalizacja przedstawicieli klas policyjnych z 14 szkół w torze przeszkód. Nasz reprezentant Jan Mularski z kl.2b choć zajął zacne 2 miejsce, dla nas był najlepszym zawodnikiem w tej konkurencji. Po sportowych emocjach można było obejrzeć sprzęt policyjny, wyposażenie, pojazdy, przygotowane przez ponad 140 wystawców. Na koniec tego pełnego wrażeń dnia chłopcy postanowili sprawdzić swoje umiejętności panowania nad pojazdem na torze E1gokart co było dla nich ogromną frajdą.

Bez kategorii

MATURA 2024

W tym roku egzaminy maturalne rozpoczęły się 7 maja, we wtorek. Pierwszego dnia zawsze sprawdzane są wiadomości i umiejętności z języka polskiego. Wszyscy zdający, czyli

Bez kategorii

Targi Polsecure w Kielcach

25 kwietnia uczniowie klas policyjnych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą brali udział w Targach Polsecure w Kielcach. 142 wystawców z 13 krajów prezentowało wszystko

Skip to content