Wyróżnienie dla naszej uczennicy

Udostępnij ten wpis

Nasza uczennica Sylwia Sierpińska została wyróżniona w konkursie organizowanym przez mazowiecką Policję. Zadanie polegało na tym, aby dowolną techniką plastyczną wykonać projekt wizerunku przyjaznej maskotki policyjnej, promującej garnizon mazowiecki. Maskotka będzie także wykorzystywana podczas działań profilaktycznych Policji.
Okazało się, że na konkurs wpłynęło aż 944 projekty maskotki, z których wyłoniono zwycięzcę i nagrodzono 11 wyróżniających się  projektów. Wśród nagrodzonych uczniów znalazła się właśnie Sylwia Sierpińska. Uroczyste wręczenie cennych nagród nastąpiło przed całą szkolną społecznością przez funkcjonariuszy  z Państwowej Komendy Policji w Lipsku.

Sylwii serdecznie gratulujemy.

Katarzyna Sas

Bez kategorii

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

22 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą wzięli udział w 30. już edycji akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki

Bez kategorii

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW

Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 16:00. O godzinie 15:15 odbędzie się spotkanie rodziców

Skip to content