Wyróżnienie dla naszej uczennicy

Udostępnij ten wpis

Nasza uczennica Sylwia Sierpińska została wyróżniona w konkursie organizowanym przez mazowiecką Policję. Zadanie polegało na tym, aby dowolną techniką plastyczną wykonać projekt wizerunku przyjaznej maskotki policyjnej, promującej garnizon mazowiecki. Maskotka będzie także wykorzystywana podczas działań profilaktycznych Policji.
Okazało się, że na konkurs wpłynęło aż 944 projekty maskotki, z których wyłoniono zwycięzcę i nagrodzono 11 wyróżniających się  projektów. Wśród nagrodzonych uczniów znalazła się właśnie Sylwia Sierpińska. Uroczyste wręczenie cennych nagród nastąpiło przed całą szkolną społecznością przez funkcjonariuszy  z Państwowej Komendy Policji w Lipsku.

Sylwii serdecznie gratulujemy.

Katarzyna Sas

Bez kategorii

EGZAMIN KOŃCOWY OPW

W dniu 29 lutego 2024 r. odbył się w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą egzamin końcowy Oddziału Przygotowania Wojskowego dla IV klasy uczestniczącej w programie

Bez kategorii

Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W Zespole Szkół w Solcu nad Wisła w dniu 28.02.2023 r w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się eliminacji III

Skip to content