Wyróżnienie dla naszej uczennicy

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nasza uczennica Sylwia Sierpińska została wyróżniona w konkursie organizowanym przez mazowiecką Policję. Zadanie polegało na tym, aby dowolną techniką plastyczną wykonać projekt wizerunku przyjaznej maskotki policyjnej, promującej garnizon mazowiecki. Maskotka będzie także wykorzystywana podczas działań profilaktycznych Policji.
Okazało się, że na konkurs wpłynęło aż 944 projekty maskotki, z których wyłoniono zwycięzcę i nagrodzono 11 wyróżniających się  projektów. Wśród nagrodzonych uczniów znalazła się właśnie Sylwia Sierpińska. Uroczyste wręczenie cennych nagród nastąpiło przed całą szkolną społecznością przez funkcjonariuszy  z Państwowej Komendy Policji w Lipsku.

Sylwii serdecznie gratulujemy.

Katarzyna Sas

Bez kategorii

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY WEWNĄTRZSZKOLNY – IV EDYCJA ROK SZKOLNY 2022/2023 „PATRON MOJEJ SZKOŁY” KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI   ORGANIZATORZY: dyrektor Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą

Skip to content