Wyróżnienie dla naszej uczennicy

Udostępnij ten wpis

Nasza uczennica Sylwia Sierpińska została wyróżniona w konkursie organizowanym przez mazowiecką Policję. Zadanie polegało na tym, aby dowolną techniką plastyczną wykonać projekt wizerunku przyjaznej maskotki policyjnej, promującej garnizon mazowiecki. Maskotka będzie także wykorzystywana podczas działań profilaktycznych Policji.
Okazało się, że na konkurs wpłynęło aż 944 projekty maskotki, z których wyłoniono zwycięzcę i nagrodzono 11 wyróżniających się  projektów. Wśród nagrodzonych uczniów znalazła się właśnie Sylwia Sierpińska. Uroczyste wręczenie cennych nagród nastąpiło przed całą szkolną społecznością przez funkcjonariuszy  z Państwowej Komendy Policji w Lipsku.

Sylwii serdecznie gratulujemy.

Katarzyna Sas

Bez kategorii

Z lekkim opóźnieniem czyli Auschwitz 2024

Od 17 maja (czyli dnia, kiedy odwiedziliśmy Auschwitz- Birkenau) do dnia dzisiejszego minęło już trochę czasu, a ja ciągle odkładałem napisanie tego krótkiego tekstu. Dlaczego?

Skip to content